מצב הנשרים ברמת הגולן

הצפון בוער: שריפות משתוללות בגליל ובגולן

שריפות רבות פרצו באזור הגליל והגולן. האש משתוללות בשטחי אימונים של צה"ל בגולן, בשדה מוקשים ושמורות טבע באזור. הכבאים פועלים, בסיוע כוחות צה"ל, להשתלט על הלהבות

  • שריפות
  • רמת הגולן
עידן אבני

מספר שריפות פרצו מאז שעות הצהריים (ראשון) באזור הצפון. צוותים גדולים של כיבוי אש מהגליל והגולן פועלים כעת לכיבוי שריפה גדולה שפרצה סמוך לקיבוץ אלוני הבשן בגולן. השריפה פרצה בשטח אימונים של צה"ל והכבאים מסתייעים גם בחיילים להשתלטות על הלהבות.

רשף יאיר אלקיים מתחנת כיבוי אש באזור הגולן, סיפר לוואלה! חדשות כי "אנחנו מטפלים בארבעה מוקדים של שריפות בעזרת בוקרים, אנשי רשות הטבע והגנים וחיילים. כמו כן פועלים במקום שני מטוסי כיבוי. כרגע לא נשקפת סכנה ליישוב, אך עולים באש קוצים ושמורת הטבע".

במקביל מטפל צוות נוסף מהגולן בשריפה שפרצה בשדה מוקשים סמוך לתל פארס. צוות הכיבוי פועל כעת להשתלט על הלהבות תוך שהוא מפקח על חלק ממנה מרחוק בשל הסכנה שבכניסה לשדה המוקשים.

כמו כן, צוותים של הקרן הקיימת לישראל נאבקים בשעות האחרונות להשתלט על שריפה שפרצה בנחל צלמון. למקום הוזעקו שני מטוסי כיבוי המסייעים לאנשי קק"ל וכן צוותי כיבוי אש לכבות את השריפה.

שריפה נוספת שמעסיקה בשעה זו את צוותי הכיבוי פרצה ברחוב האר"י בצפת. כרגע לא נשקפת סכנה לבתים או לחיי אדם. צוותי כיבוי האש בעיר פועלים להשתלטות על הלהבות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully