תלמידי קדימה-צורן מוחים על היעדר מיזוג

עשרות תלמידים מבית ספר ניצני השרון בקדימה-צורן הגיעו לבניין המועצה כדי למחות על היעדר המיזוג בכיתות הלימוד. "החלטנו להגיע למועצה כדי להיזכר מה עושה מזגן"

גיל סימה
12/05/2010

עשרות תלמידים מבית הספר היסודי ניצני השרון מקדימה-צורן הגיעו הבוקר (רביעי) מלווים בהוריהם לבניין המועצה המקומית ומחו על היעדר המיזוג במספר כיתות בבית ספרם. בעיית המיזוג בבית הספר החלה כבר לפני מספר חודשים אולם כעת, נוכח העלייה בטמפרטורות, טוענים הילדים כי הם מתקשים לשהות בכיתות בית הספר.

"כבר חודש וחצי הילדים סובלים ועכשיו כאשר הקיץ הגיע הבעיה רק מחריפה", אמר לוואלה! חדשות יו"ר ועד ההורים של בית הספר, ציצקו וינר, שהוסיף כי כל הפניות למועצה לא עזרו והתלמידים המשיכו לסבול מהחום שהתפשט בכיתות. "החלטנו שהתלמידים צריכים להיזכר מה זה מיזוג אז הבאנו אותם למשרדים הממוזגים של המועצה כדי להרגיש קצת אוויר צונן", אמר וינר.

חלק מהילדים נשאו שלטים ונכנסו לבניין המועצה כשהם נתמכים בהוריהם. לאחר מספר דקות הגיעו למקום שוטרים אשר ביקשו לפזר את ההפגנה שלדבריהם התארגנה באופן לא חוקי.

המשטרה גם עיכבה לחקירה את יו"ר הוועד וינר ואם של אחד התלמידים ששהתה במקום. השניים נלקחו לתחנת המשטרה בנתניה ובתום חקירתם שוחררו לביתם. "מצער אותי לראות שראש המועצה מפעיל נגדי רדיפה פוליטית וזאת על גבם של התלמידים הסובלים מהחום כבר כמה חודשים", סיפר וינר.

למרות ניסיונות חוזרים ונשנים, לא התקבלה תגובתו של ראש המועצה יצחק גולברי.

  • מיזוג
  • לימודים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully