שידול הנערות: משרד הרווחה נגד המשטרה

צעיר בן 25 נעצר בחשד שנהג לאסוף נערות שנמלטו מהרשויות, לספק להן סמים ולאלץ אותן לעבוד בזנות בדירה שאליה פלש בת"א. במשרד הרווחה טוענים: הודענו על כך למשטרה, אך הטיפול התעכב

איילה חננאל וגיל סימה
06/05/2010
עוז מרון

(צילום: עוז מרון, עריכת וידאו: יאיר דניאל)

טוב לדעת (מקודם)

הפתרון לכאב הברכיים קרוב מתמיד - בזכות טכנולוגיה בנעל

מוגש מטעם אפוסתרפיה

חילופי האשמות בין משרד הרווחה למשטרת ישראל על רקע חשיפת הפרשה החמורה על ידי שוטרי מרחב יפתח שהותרה היום (חמישי) לפרסום. לפי החשד, שי ארביב, תושב תל אביב בן 25 שידל נערות חוסות בגילאי 16-15 לזנות. במשרד הרווחה טוענים כי כבר בחודש מרץ הועבר דיווח למשטרה אודות הנערות, אך במשטרה מכחישים בתוקף את הדברים. גורמים במשטרת מרחב יפתח מסרו כי "מדובר בנערות חוסות בהגדרה רשמית. הדיווח ממשרד הרווחה הגיע חודש וחצי לאחר פתיחת החקירה וזו היתה בעיצומה. החשוד פיתה את הנערות האלה בסמים וניצל את מצוקתן ומצבן הנפשי".

ממשרד הרווחה נמסר בתגובה כי כחודשיים לפני הפשיטה המשטרתית על הדירה ומעצר החשוד, קיבלה המשטרה מרשויות הרווחה בעיר מידע מפורט ודיווח מדויק הנוגע לזהותם של חלק מהקטינים השוהים בדירה, את כתובת הדירה וכן מספרי טלפון שניתן לאתרם. לאחר מכן, כך נמסר, גורמי הרווחה ממשרד הרווחה ומעיריית תל אביב, פנו פעמים נוספות למשטרה באופן רצוף, עם פרטים מדויקים עוד יותר והפנייה לאנשים שמוכנים למסור עדות בעניין, במטרה לאתר מוקדם ככל שניתן את בני הנוער המעורבים בפרשה ולאפשר להם לקבל טיפול מיידי כנדרש.

הם הוסיפו כי חלק מהנערות אשר אותרו בדירה, מטופלות כיום על ידי עיריית תל אביב-יפו, במסגרות הרווחה השונות בקהילה וכי שתיים מהן נמצאות כיום בסידור חוץ ביתי (מסגרות של משרד הרווחה). יודגש, רק אחת מהנערות שאותרו בדירה, היא נערה אשר שהתה במסגרת של פנימייה באחריות משרד הרווחה. יתר הבנות שאותרו לא היו במסגרות פנימייה שבאחריות משרד הרווחה.

נהג לתת לנערות סמים

ארביב נעצר לפני כשבוע בחשד ששידל נערות חוסות לזנות ולביצוע אקטים מיניים של סאדו-מאזו. בנוסף, חושדים במשטרה כי ארביב נהג לתת לנערות סמים מכל הסוגים ולאחר שהתמכרו - דרש מהן לעבוד בזנות כדי לממן את הסמים. לפי החשד, ארביב פלש לדירה בשכונת פלורנטין שבתל אביב והפך אותה לבית זונות בה שידל לזנות את חברותיה של נערה בת 17 שהתגוררה לידו.

מחקירת המשטרה עולה כי ארביב סירסר תשע נערות חוסות באמצעות מודעות באתרי אינטרנט והפצת כרטיסי ביקור שעליהם היה רשום: "רוצה שאהיה המלכה שלך?". הטלפון שמסר כדי ל"תאם" את הפגישות היה של הנערה שהתגוררה לידו, ובכך הוא הפך אותה ל"מאדם" של בית הזונות.

הנערות אותן סרסר היו נערות במצוקה, ולפי החשד כאשר הן ביקשו ממנו שיחדל ממעשיו, הוא נהג לאיים עליהן שיסגיר אותן לרשויות הרווחה. המשטרה חושדת כי הוא אילץ אותן לקיים יחסי מין עם יותר מגבר אחד ליום ואף עם שני גברים במקביל וכן לקיים אקטים מיניים של סאדו מאזו. בחיפוש בדירתו נמצאו שוט ואזיקים. לפי החשד, באחד המקרים הוא אף לקח את אחת הנערות לתחנה המרכזית הישנה וסרסר אותה ברחוב ללקוחות שעברו ברחוב. במקרה אחר ארביב חשוד כי לאחר שיצא לבילוי במועדון עם אחת מהנערות, הוא ביקש ממנה שתשדל נער שפגשו שם שיחזור עמם לדירה. לפי החשד, לאחר שהנער הסכים - הוא ביצע בו מעשה מגונה.

  • זנות
  • סאדו מאזו

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully