רוצח סדרתי בישראל

רצח בנט: נחשפו מכתבי האהבה של הנאשמים

בדיון שנערך במשפטו של יחיא פרחאן הנאשם ברצח הנערה דנה בנט, נחשפו מכתבי אהבה שכתבה המסייעת ברצח לפרחאן. פרקליטיו של פרחאן: "המכתבים מעידים כי לא פחדה ממנו"

גלעד גרוסמן
21/03/2010
אבישי גולן

(צילום: אבישי גולן, עריכת וידאו: דורון שטיין)

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - הרופאים ממליצים והמטופלים מרוצים

מוגש מטעם בי קיור לייזר

"אני אוהבת אותך אהבה רצחנית", כך כתבה י', חברתו לשעבר של יחיא פרחאן, במכתב אהבה ששלחה לו לאחר רצח דנה בנט, והוצג היום (ראשון) בבית המשפט. י', שנידונה ל-14 שנות מאסר בגין חלקה במקרי הרצח של דנה ושל התיירת הצ'כית סילביה מילרובה, העידה בפירוט רב בשבוע שעבר על הרציחות. היום, במהלך החקירה הנגדית סיפרה כי עסקת הטיעון עליה חתמה עם הפרקליטות נועדה לאפשר לה להעיד נגד פרחאן.

במהלך הדיון הוצגו גם מכתבי אהבה רבים, שלטענת פרקליטיו של פרחאן, עורכי הדין פתחי פוקרא ורפאלה שפריר מהסנגוריה הציבורית, מוכיחים שלא פחדה ממנו כפי שטענה בדיון הקודם. "מדובר בעדה מניפולטיבית שקיבלה טובת הנאה מהתביעה, דבר שהתבטא בכך שעסקת הטיעון הטיבה עמה על אף שהיא שותפה לשני מקרי רצח, והכל כדי שתעיד נגד פרחאן בבית המשפט, כפי שהעידה היום", אמר עו"ד פוקרא לאחר הדיון.

י' סיפרה בשבוע שעבר שבגיל 15 הכירה את פרחאן. "אני וחברה עלינו בכרמיאל על טרמפ מפוקפק וכך הכרתי אותו. הוא היה הנהג, אני ישבתי מאחורה והוא התחיל אתי". לדבריה, במהרה מערכת היחסים ביניהם הפכה לאובססיבית וכי הוא נהג להכות אותה, לחנוק אותה ולירוק עליה. "הוא אטם אותי נפשית לגמרי", אמרה. "הוא דאג לי להכל, אבל זאת לא היתה אהבה. הוא ידע לנצל את התמימות שלי".

  • יחיא פרחאן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully