הולך רגל נדרס למוות בתאונת פגע וברח בנגב

גבר בן 30 נמצא ללא רוח חיים בצד הכביש, סמוך לבסיס חיל האוויר בנבטים. המשטרה פתחה בחקירה ומנסה לאתר את הנהג הפוגע

  • נבטים
  • פגע וברח
רמי שני

הולך רגל כבן 30 נהרג הערב (שני) בתאונת פגע וברח, סמוך לבסיס חיל האוויר בנבטים שבנגב. צוות מד"א שהוזעקם למקום בעקבות דיווח על אדם ששרוע בצדי הכביש, נאלץ לקבוע את מותו.

לפי החשד, המנוח נפגע מרכב שחלף בכביש ולא הבחין בו בשל החשכה השוררת במקום. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע ולפי פרטי החקירה הראשוניים, ההודעה שהועברה למד"א הגיעה על ידי עוברי אורח. לכן נבדקת האפשרות, לפיה כמה מהם היו עדים לתאונה עצמה ויש בידיהם פרטים על הרכב הפוגע או הגורם האחר שהביא לכך שההרוג היה מוטל בצד הדרך.

השבוע נפצע באורח קשה בתאונת פגע וברח בעיר אשדוד גבר שזהותו עדיין לא ידועה. הוא פונה לבית החולים "קפלן" ברחובות. צעירה בת 24 החשודה כנהגת הרכב הפוגע הסגירה עצמה למשטרה כשעה לאחר התאונה. לדבריה, היא לא הבחינה בהולך הרגל ורק כשארעה הפגיעה, חשה בה. היא סיפרה כי בעקבות שיחה עם ידיד החליטה להסגיר עצמה. הצעירה שוחררה ורישיונה נשלל ל-60 יום. המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות התאונה.

לפני שלושה חודשים גזר בית המשפט השלום בחיפה שנתיים וחצי מאסר בפועל ו-20 חודשי מאסר על תנאי על גיא קליינר, בן 30 מחיפה, בגין מעורבות בתאונת "פגע וברח" בה נהרגה צעירה לפני כשנתיים. קליינר הורשע בגרימת מותה ברשלנות של הולכת הרגל יוליה סריגייב בת ה-25. כמו כן, נגזרו עליו פסילת רישיון למשך 14 שנים ותשלום פיצוי בגובה 50 אלף שקלים למשפחתה של סירגייב. במשפטו אמרה השופטת בעניינו כי "חובה עלינו להקשות ידינו ולנהוג עם עברייני תנועה קטלניים ולא במידת הרחמים. בתי המשפט מצווים להטיל עונשים חמורים ומרתיעים, הכוללים מאסר בפועל ושלילת רישיון נהיגה לתקופה משמעותית ואפילו לצמיתות".

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully