פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שלוש שנות מאסר למתווך בפרשת דודו טופז

   במסגרת עסקת הטיעון נגזרו שלוש שנות מאסר על דניאל זנקו, שכנו של דודו טופז, שהורשע בגרימת חבלה חמורה. זנקו הורשע שתיווך בין הבדרן לתוקפיהם של שירה מרגלית ובועז בן ציון

   שלוש שנות מאסר למתווך בפרשת דודו טופז

   (צילום: עוז מרון, קריינות: אילן שניג, עריכת וידאו: יאיר דניאל)

   שלוש שנות מאסר נגזרו על דניאל זנקו, מי שהיה המתווך בין דודו טופז לתוקפיהם של שירה מרגלית ובועז בן ציון. בכך קיבל בית המשפט את הסדר הטיעון שנחתם בין פרקליטיו של זנקו לבין הפרקליטות.

   סלימאן חיאדרה, שהורשע בתקיפתה של שירה מרגלית, נידון לשנתיים וחצי מאסר בפועל ,והשופט גם אישר את הסדרי הטיעון עם איימן זבידאת, שנידון לחצי שנת עבודות שירות ועם נועם עוואמי, שנידון לשנתיים מאסר בפועל.

   ארבעה נאשמים כבר הורשעו בפרשת טופז. לפני כחודשיים הרשיע בית המשפט המחוזי בתל אביב במסגרת הסדר טיעון, את אופיר סספורטס, שתיווך בין דודו טופז לתוקפיו של אבי ניר, מנכ"ל "קשת". סספורטס הורשע בעבירה של חבלה בכוונה מחמירה. בהסדר נמחקו אישומים בסחר בסמים שעמדו נגדו. עם זאת, הצדדים לא הגיעו להסכמה על העונש שיוטל עליו.

   לפני כשלושה חודשים גזר בית המשפט המחוזי בתל אביב שנת מאסר בפועל ושנה מאסר על תנאי על אבראהים עזאם. עזאם הודה והורשע במסגרת הסדר טיעון בעבירות של תקיפת סתם, תקיפה הגורמת חבלה ממשית ותקיפות בנסיבות מחמירות, בעקבות מעורבותו בתקיפת סוכן השחקנים בועז בן ציון בשליחותו של טופז.

   שבוע לפני כן גזר בית המשפט המחוזי בתל אביב שבעה חודשי מאסר על רומן אלייב ומוחמד יונס, שהודו והורשעו במסגרת הסדר טיעון בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע וניסיון תקיפה בנסיבות מחמירות של סוכן השחקנים בועז בן ציון.