פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   משתתפי הריאליטי השתלטו על שלטי רחובות בת"א

   אלמונים החליפו את שלטי הרחובות, אלנבי, שינקין וקינג ג'ורג' בתל אביב לשלטים הנושאים את שמותיהם של כוכבי ריאליטי. רחוב שינקין הפך לרחוב בובליל ורחוב קינג ג'ורג' לדן מנו

   אלמונים החליפו הלילה את שלטי שמות הרחובות קינג ג'ורג', שינקין ואלנבי בתל אביב לשמותיהם של משתתפי תוכניות הריאליטי. כל השלטים ברחוב אלנבי שונו לשמה של שפרה קורנפלד, שזכתה במקום הראשון בעונה הראשונה של האח הגדול. רחוב שינקין כולו הפך להיות רחוב יוסף בובליל, כל השלטים ברחוב קינג ג'ורג' שונו לשמו של משתתף העונה הראשונה של התוכנית הישרדות דן מנו, ואילו רחוב סמטה אלמונית שונה לשמה של נעמה קסרי, זוכת העונה הראשונה של הישרדות.

   אלמונים החליפו את שלטי הרחובות, אלנבי, שינקין וקינג ג'ורג' בתל אביב לשלטים הנושאים את שמותיהם של כוכבי ריאליטי (אורי לנץ)
   רחוב דן מנו פינת יוסף בובליל (אורי לנץ)

   צוות פיקוח של עיריית תל אביב, שגילה הבוקר את החלפת השלטים, אשר גרמו לבלבול רב בקרב הנהגים במרכז תל אביב, דיווחו למשטרה והחלו בהחלפת השלטים.

   אלא שלדרישת המשטרה הוחזרו השלטים למקומם, כדי לאפשר לצוות של המחלקה לזיהוי לאסוף מהם טביעות אצבע. יש לציין כי יום שישי הוא יום עמוס במיוחד בשלושת רחובות אלו, ועוברי אורח רבים הופתעו והתבלבלו בעקבות השלטים החדשים.

   אלמונים החליפו את שלטי הרחובות, אלנבי, שינקין וקינג ג'ורג' בתל אביב לשלטים הנושאים את שמותיהם של כוכבי ריאליטי (אורי לנץ)
   רחוב שפרה קורנפלד (אורי לנץ)