רכז הביטחון חסם את הפקחים - ופוטר

מפקד חטיבת בנימין זימן את בניהו שרעבי, רכז הביטחון של בית אריה שחסם את הכניסה ליישוב ברכבו בפני פקחי המנהל האזרחי וכוחות הביטחון, ופיטר אותו. ראש המועצה: "הוא ימשיך בתפקידו"

יהושע בריינר
22/12/2009

מפקד חטיבת בנימין, אלוף משנה אביב רשף, ערך היום (שלישי) שימוע לרכז הביטחון של מועצת בית אריה, בניהו שרעבי, שבסיומו פיטר את הרכז.

השימוע נערך בעקבות עימות שפרץ בין כוחות הביטחון ותושבי בית אריה בתחילת החודש, כאשר פקחי המנהל האזרחי הגיעו מלווים בכוחות הביטחון לבית אריה על מנת לחלק צווי הפסקת עבודה. תושבי היישוב חסמו את כניסת הפקחים אליו, כאשר שרעבי חסם את הכניסה באמצעות רכב הביטחון. במהלך השימוע הבהיר אל"מ רשף לשרעבי את חומרת המעשה והודיע לו על סיום תפקידו בינואר 2010.

שרעבי ששבר את רגלו במהלך העימותים, אמר בשימוע כי לא היה מעורב באופן פיזי בעימותים וכי ניסה למנוע פגישה בראש המועצה, אבי נעים, שנעצר במהלך העימותים. נעים אמר לוואלה! חדשות כי "שרעבי הוא עובד המועצה ואנו בודקים האם היה למח"ט סמכות חוקית לערוך לו שימוע. יחד עם זאת, הוא ימשיך בתפקידו. גם המח"ט וגם המועצה מודעים ליכולות המקצועיות המעולות שלו ונעשתה כאן החלטה שגויה שיש בה טעם רע של פוליטיקה. להערכתנו, ההחלטה הזו ירדה על המח"ט מגורמים בכירים, למען יראו וייראו".

  • בית אריה
  • אבי נעים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully