אישום: אדם אבוטבול נגח בראשו של שוטר

כתב אישום בגין תקיפה והכשלה של שוטר הוגש נגד אדם אבוטבול, בנו של העבריין צ'רלי אבוטבול, שהשתחרר מהכלא רק לפני 8 חודשים. "מה אתה עושה, מה אני כוסית?" אמר לשוטר שניסה לערוך עליו חיפוש

איילה חננאל
15/11/2009

בבית משפט השלום בנתניה הוגש היום (ראשון) כתב אישום נגד אדם אבוטבול, בגין תקיפת שוטר והכשלת שוטר במילוי תפקידו. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. .

אבוטבול נעצר ביום חמישי האחרון בחשד שנגח בשוטר. התנהגותו של אבוטבול, בן 23, עוררה את חשדם של השוטרים שביצעו פעילות שגרתית ברחוב לילינבלום בנתניה. השוטר שהיה מעורב בתקרית דיווח כי הבחין באבוטבול מחזיק בידו דבר מה חשוד וביקש לערוך עליו חיפוש. אבוטבול שהבחין בשוטרים נמלט מהמקום, אך אלה הצליחו ליצור עמו מגע, לכדו אותו וניסו לבצע חיפוש על גופו.

במהלך החיפוש נגח אבוטבול בראשו של השוטר ולא אפשר לו להמשיך בחיפוש. הוא המשיך לתקוף אותו, אחז בו בידיו ודחף אותו לאחור בעודו אומר לו: "מה אתה עושה, מה אני כוסית?". לאחר התקיפה ניסה השוטר להמשיך בחיפוש על גופו של אבוטבול, ואז אמר לו הנאשם: "למה חיפוש, מה אתה לא מכיר אותי?".

ראש היחידה ללוחמה בפשיעה בנתניה רב פקד בועז דרעי, סיפר ביום שישי לוואלה! חדשות כי "צוות שוטרים הבחין בחשוד יושב עם מספר חברים במסעדה בעיר וכאשר ביקשו לערוך עליו בדיקה שגרתית, הוא החל להימלט ונתפס. בשלב זה הוא נגח בפניו של שוטר".

עוד בוואלה!

מבינים בהמבורגרים? ענו על החידון ואולי תזכו בפרסים שווים במיוחד

בשיתוף בורגרים

הורשע בעבר בעבירות של סחיטה באיומים והיזק בזדון

אדם, בנו של העבריין צ'רלי אבוטבול השתחרר באחרונה מהכלא, לאחר שריצה עונש של שמונה חודשי מאסר. אבוטבול הורשע במסגרת הסדר טיעון בעבירות של סחיטה באיומים והיזק בזדון. אדם היה בנו השלישי של צ'רלי שנשלח מאחורי סורג ובריח. קדמו לו פרנסואה שהורשע ברצח הנער רענן לוי ואביב שהורשע בהחזקת נשק וקשירת קשר לביצוע פשע.

מכתב האישום שבגינו הורשע, עולה כי אדם אבוטבול הגיע עם שישה אנשים נוספים שזהותם אינה ידועה לביתו של האיש שהתלונן נגדו וניסה לסחוט ממנו חוב של כ-15 אלף שקלים. לאחר שהמתלונן סירב לפתוח את הדלת, זרק אבוטבול את חפירה שהיה במקום לעבר חלון הבית ושבר אותו. המתלונן התקשר למשטרה, ביקש לשלוח ניידת וטען כי הוא חושש לחייו.

אבוטבול וחבריו ברחו מהמקום כשהבינו שהמשטרה צפויה להגיע. כמה דקות מאוחר יותר התקשר דבש, הנאשם השני, ואיים בטלפון על המתלונן שלא יגיש תלונה במשטרה בעקבות המקרה. "תשמע טוב טוב מה אני אומר לך, לא אותך, אלא את כל המשפחה שלך אני אזיין, אם תעשה את הטעות הזאת. את אמא שלך אני גומר מטר מתחת לאדמה". כשהגיעו השוטרים לבית המתלונן הורה לו דבש להתעלם מהם, לברוח מהבית ולהגיע אליו. באותו היום עזב המתלונן את הבית מבלי לפגוש את השוטרים.

  • אדם אבוטבול

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully