וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנכ"ל ריטליקס בארי שקד פורש

TheMarker Online

3.9.2009 / 13:55

המאבק על החברה הגיע להכרעה סופית ויעבור כעת למגרשם של בעלי המניות בחברה. בארי שקד ובריאן קופר, שותפו להקמה, ימכרו את מניותיהם לקבוצת יוצאי אמדוקס

המאבק על ריטליקס הגיע להכרעה סופית ויעבור כעת למגרשם של בעלי המניות בחברה. בארי שקד, מנכ"ל ריטליקס, ובריאן קופר, שותפו להקמת החברה, ימכרו את מניותיהם לקבוצת יוצאי אמדוקס תמורת מחיר של 12 דולר למניה, פרמיה של 29% על מחיר השוק, ויעזבו את החברה, כפי שדווח ב-TheMarker.

במקביל, תשקיע קבוצת יוצאי אמדוקס כ-15.3-32.9 מיליון דולר, כאשר סכום ההשקעה תלוי בהצעת הרכש שהגישה הקבוצה לבעלי המניות, לרכישת 7.6% ממניות החברה במחיר של 9.1 דולרים למניה, מחיר הנמוך ב-2.2% ממחיר המניה בסגירת המסחר אמש בוול סטריט. עם סיום הצעת הרכש, תנפיק החברה לקבוצת היוצאים מניות שיביאו את הקבוצה לאחזקה של 20% בחברה, כאשר כעת מחזיקה הקבוצה כ-3.1% ממניות החברה, והיא זו שתרכוש את אחזקותיו של בארי שקד בחברה, כ-2.8%.

המשמעות היא כי גם אם תצליח הקבוצה לרכוש מבעלי המניות את כמות המניות המקסימלית, בעלי המניות הנותרים של החברה ידוללו, כאשר ככל שתיקטן כמות המניות שתימכר לקבוצה, כך יגדל דילול בעלי המניות האחרים.

בנוסף, תקבל הקבוצה - הכוללת את בועז דותן, אלי גלמן, נחמיה למלבאום, אבי נאור ומריו סגל - כ-1.25 אופציות במחירי מימוש של 9.75 דולרים, 11.1 דולר ו-12.1 דולר, כאשר האופציות מייצגות 5.7% ממניות החברה אחרי סגירת העסקה, בהנחה שהקבוצה אכן תצליח לרכוש 7.6% מהמניות מהציבור.

קרן פימי תחזיק בחברה כ-20.3% מהמניות אם אכן יענה הציבור להצעת הרכש של קבוצת יוצאי אמדוקס, אחרי מכירת מניותיהם של שקד וקופר לקרן ולאמדוקס. העסקה כפופה לאישור אסיפת בעלי המניות, כאשר בנוסף, באסיפה, מבקשת קבוצת היוצאים למנות מטעמה שישה דירקטורים לחברה כשפימי תתמוך בהם, וקרן פימי תמנה חמישה דירקטורים, כאשר שניים מתוכם הם דירקטורים חיצוניים.

קבוצת השליטה הנוכחית של החברה, הכוללת את קרן פימי, בריאן שקד ובריאן קופר, ומחזיקה כ-24.7% ממניות החברה, תצביע בעד העסקה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully