חוזרים ללמוד

איך אומרים שלום כיתה א' בפיליפינים?

המורשת בפיליפינים, אך העתיד פה בישראל. זאת, כמובן, אם משרד הפנים לא ייכנס לתמונה. עולים לכיתה א', ומקווים להיות כאן גם בכיתה ב' ו-ג'

  • עובדים זרים
מיכל קליין
ג'ילין עולה לכיתה א' בבית הספר ביאליק-רוגוזין. ממתינה בקוצר רוח ללמוד לכתוב בעברית (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)
עמית עולה לכיתה א' בבית הספר תל נורדאו. רוצה ללמוד ציור ובהמשך להיות רופאה. את הקיץ העבירה במשחקים עם החברות (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)
אדלין תלמד בבית הספר ביאליק-רוגוזין. אוהבת לעזור לאמא בבית ולטייל בפארק לווינסקי (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)
ליאן עולה לכיתה א' בבית הספר בלפור. תכניות לעתיד? להיות מורה בישראל. את הקיץ העבירה בלימודי שחייה ומשחקים עם החברים בחצר (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)
ג'סטין יתחיל את לימודיו בבית הספר ביאליק-רוגוזין ומתרגש לקראת החברים החדשים. עוד לא בן 6 אבל כבר חושב על גיוס לצה"ל. את הקיץ העביר בים ובבריכה (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)
פרייס תלמד בבית הספר ביאליק-רוגוזין. בעתיד רוצה להיות מורה. את הקיץ העבירה בקיבוץ ולמדה לשחות (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)
דייב עולה לכיתה א' בבית הספר ביאליק-רוגוזין. כשיגדל הוא רוצה להיות טייס. את רוב הקיץ בילה מול המחשב (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)
שהינה תלמד בבית הספר ביאליק-רוגוזין ורוצה ללמוד הכל - קריאה, כתיבה וחשבון (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)
סטיבן עולה לכיתה א' בבית הספר ביאליק-רוגוזין. רוצה ללמוד כדי ללמד את אמא. בעתיד רוצה להתגייס לצה"ל (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)
אנדריאה תלמד בבית הספר ביאליק-רוגוזין. תכניות לעתיד? רופאת ילדים (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)
מולי עולה לכיתה א' בבית הספר ביאליק רוגוזין. בעתיד רוצה להיות דוגמנית, אך בינתיים תסתפק בבית הספר (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)
נועה תלמד בבית הספר ביאליק-רוגוזין. מאוד מתרגשת להכיר חברים חדשים. תכניות לעתיד: "תהיה לי חנות" (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)
תמונה קבוצתית של דור העתיד (צילום: ניר לנדאו, מערכת וואלה!)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully