פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ילדים פרצו לכלבייה ברמלה, התעללו בכלבים וגנבו גורים

   חבורת ילדים פרצה הבוקר לעמותת תנו לחיות לחיות, זרקו אבנים על הכלובים והטילו מימיהם על הכלבים. בנוסף, גנבו חמישה גורים בני יומם, שעלולים למות ללא אימם

   ילדים פרצו לכלבייה ברמלה, התעללו בכלבים וגנבו גורים

   משטרת רמלה איתרה הבוקר את החשודים הפריצה לכלביית "תנו חיות לחיות" ואת הגורים שנגנבו. הגורים הוחזרו לכלבייה והנערים עוקבו לחקירה. "התקבלה תלונה על הארוע אמש, והחלטנו, למרות הפעילות הענפה של המשטרה, להקצות כח אדם לעניין" מוסר אלי מוסרי, סגן מפקד תחנת רמלה לוואלה! ירוק. "החקירה בעקבות הפריצה העלתה כמה חשדות, ויצאנו לחיפוש. הגורים נמצאו בבניין מגורים ברמלה, ובו נמצאו גם שלושה קטינים, בני 12-13, החשודים במעשה. כעת הם נחקרים", הוסיף מוסרי. מאחר ומדובר בקטינים, יש להניח כי לא יענשו על מעשיהם גם אם יודו במיוחס להם.

   חבורת הילדים פרצו אתמול (שלישי) לכלביית עמותת "תנו לחיות לחיות" הממוקמת בכניסה הצפונית לרמלה על כביש 44. רעולי פנים הסתובבו בין הכלובים, השליכו אבנים פנימה, ואף הטילו מימיהם על הכלבים. מצלמת האבטחה של המקום תיעדה את הארוע, ובצילום נראים הילדים רצים ורוקדים תוך שהם מענים את הכלבים. הנערים לא הסתפקו שמעשי האלימות, ובצאתם מהמתחם גנבו חמישה גורי פינצ'ר בני יומם.

   הגורים שלמים ובריאים, ומחכים לאימוץ

   אתי אלטמן, דוברת וממייסדי עמותת "תנו חיות לחיות" אמרה לוואלה! ירוק כי "למזלנו נמצאו הגורים מהפריצה אתמול. חלקם בביין מגורים ברמלה, ואחד נמצא בשדה התעופה וכבר אומץ על ידי מי שמצאה אותו". עוד מוסיפה אלטמן כי "המשטרה עשתה עבודה נהדרת. גם במקרה הזה, וגם במקרה תפיסת הנער מפתח תקווה שצולם מתעלל בחתול. אנו מודעים לעומס הרב בעבודתם, ומודים להם על הטיפול במקרים מסוג זה. מגיע להם כל הכבוד, וברגעים אלה אנו שולחים מכתבי תשבוחות על עבודת משטרת רמלה ופתח תקווה למפכ"ל ולשר לביטחון פנים".

   "הדבר הכי חשוב שהציבור צריך לדעת", מבקשת אלטמן להדגיש, "הוא שלמרות שאנחנו עמותה גדולה ומוכרת, אנו ובעלי החיים ברשותנו נמצאים במצוקה גדולה. אנו מבקשים שאנשים יבואו לאמץ כלבים וחתולים".