די ג'יי ואדים יגיע לישראל לשתי הופעות בסטפמבר. ואדים, שבדרך כלל מגיע לתקלט בישראל, יגיע הפעם להופעה חיה עם להקה של ארבעה נגנים, לכבוד האלבום החדש U Cant Lurn Imaginashun" . ההופעות ייערכו במעבדה בירושלים (3 בספטמבר) ומועדון הבלוק בתל אביב (4 בספטמבר). בירושלים יפתח את המופע עצמון אברהמי ואחריו מארקי פאנק, בתל אביב יחממו בוטניקה של נדב רביד ואמיר אגוזי ולאחר מכן פליי מור מגרמניה.
ואדים נחשב לאחד הדי ג'ייז האהובים בישראל שמגיע באופן סדיר לסטים ממלאי רחבות. הביקור האחרון שלו כאן היה לפני חמישה חודשים. האלבום החדש, המבוסס על סקא, רגאיי והיפ הופ, זכה לביקורות טובות במגזין הנחשב URB, בגרדיאן ובניו יורק טיימז.
די ג'יי ואדים להופעות בישראל
עינב שיף
13.8.2009 / 10:32