לא מימוש בריא ולא תשעה באב: המשקיעים בוול סטריט רואים רק ירוק בעיניים ומושכים גם היום את הבורסה המשמעותית בעולם לעליות שערים חדות. מדדי הנאסד"ק ודאו ג'ונס עולים בשעה זו בשיעור של 1.7%, ומדד S&P500 עולה בקרוב לשני אחוזים ומתקרב מאוד לרמת 1000 נקודות.
בין המתחזקות העיקריות ניתן למצוא את מניית ג'נרל אלקטריק העולה בכ-7%, מניית מוטורולה שמתחזקת ב-9% על רקע דו"חות מוצלחים שפורסמו מוקדם יותר היום וסוני העולה ב-9.6%. לעומתן מניית "יאהו" דווקא יורדת בשיעור של יותר מ-5% על רקע החוזה שנחתם בינה לבין ענקית התכנית "מיקרוסופט" אתמול בארה"ב.
בקרב המניות הישראליות עולות אמדוקס וצ'ק פוינט ביותר מאחוז, בעוד חברת טבע מאבדת 1.5% מערכה בבורסה של ניו יורק. אלווריון עולה גם היא בקרוב ל-4%.
בוול סטריט לא שמעו על ט' באב
עומר רבין
30.7.2009 / 18:43