תקרית ה"פרחה": בראשי התנצלה בפני לוי

מנהלת סיעת הליכוד, עליזה בראשי, התנצלה בפני ח"כ אורלי לוי על כך שאמרה לה אתמול "פרחה, תחזרי לדגמן". לדבריה, "חלק מהדברים שיוחסו לי בתקשורת נכונים וחלקם אינם נכונים"

פנחס וולף
23/07/2009

מנהלת סיעת הליכוד, עליזה בראשי, אמרה הבוקר (חמישי) כי היא מתנצלת בפני ח"כ אורלי לוי-אבקסיס (ישראל ביתנו) על התבטאויותיה כלפיה. בראשי אמרה כי היא מתכוונת להביע את התנצלותה באופן אישי בפני לוי. לדבריה "חלק מהדברים שיוחסו לי בתקשורת נכונים וחלקם אינם נכונים. בכל מקרה אני מקווה שלאחר ההתנצלות נוכל להמשיך ולשתף פעולה לטובת הכנסת והממשלה כפי שעשיתי ב-30 השנים האחרונות במסגרת עבודתי בסיעת הליכוד בכנסת".

אתמול סיפרה לוי כי בעקבות התלהמות הרוחות במסגרת הדיונים בכנסת על חוק הרפורמה במנהל מקרקעי ישראל, התפתחו חילופי דברים בינה לבין בראשי במהלכם אמרה בראשי ללוי: "פרחה, תחזרי לדגמן".

לוי אמרה אתמול בתגובה: "חמור מאוד שמנהלת סיעת הליכוד מתנסחת באופן כזה כלפי חברת כנסת מכהנת, בתוך מליאת הכנסת ולפני חברי כנסת וראש הממשלה בעצמו. אך חמור מכך שאלו האנשים הסובבים את ראש הממשלה ולוחשים על אוזנו". לוי הוסיפה כי היא "מצפה מראש הממשלה לא לתת יד להתנהגות לא ראויה שכזאת ובנוסף אני מתכוונת להגיש תלונה חריפה ליו"ר הכנסת. המטרה שלי בקדנציה הזאת היא קידום ילדים ובני נוער וכנציגי הציבור אנו מחויבים לשמש להם דוגמא גם באמצעות שיח תרבותי ובלתי מתלהם".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully