הוצא צו הקפאת הליכים לרשת האופנה ג'אמפ עד לסוף חודש אוגוסט, כך פסקה השופטת ורדה אלשיך מביהמ"ש המחוזי בתל אביב. הצו הוצא לבקשת החברה שהוגשה בתחילת השבוע, לאחר שנקלעה לחובות הנאמדים ב-63 מיליון שקל. רשת ג'אפ נמצאת בבעלות משותפת ושווה של המשביר החדש לצרכן לבין מנחם קופיץ. במהלך הדיון היום הסכימו כל נושי החברה ובהם הבנקים דיסקונט, לאומי והפועלים וספקים שונים של החברה לכך שיוצא צו הקפאת ההליכים.
צו הקפאת הליכים הוצא לרשת האופנה "ג'אמפ"
הילה רז
16.7.2009 / 10:55