חוקרי משטרת אשקלון עצרו ביממה האחרונה אדם החשוד בניסיון רצח שארע בפארק הלאומי של העיר בשבת, לפני שבוע וחצי. בסביבות השעה עשר בערב, נדקר צעיר בן 24, על ידי בן גילו באמצעות חפץ חד. הדבר היה, על פי החשד, בעקבות קטטה שהתפתחה בין השניים. במהלך פעילות מודיעינית שביצעו חוקרי המשטרה נעצר החשוד במעשה, תושב העיר, שלטענת המשטרה הוא בעל עבר פלילי עשיר ומוכר לחוקרים.
על פי עדי הראיה ששהו במקום, הקטטה שפרצה בין שני המעורבים הייתה על רקע רומנטי. הקטטה הופסקה על ידי אנשים שבילו בפארק. הצעיר החשוד בדקירה עזב את המקום, אולם זמן קצר אחר כך יצר קשר טלפוני עם הקורבן ודרש ממנו להיפגש עימו סמוך למתנ"ס בורטון. עוברי אורח שנכחו במקום העידו כי שמעו את החשוד אומר שבכוונתו לרצוח את יריבו.
לאחר זמן מה נפגשו השניים, וכמעט מייד דקר החשוד את יריבו מספר פעמים אשר גרמו לו לחבלות קשות שסיכנו את חייו באופן ממשי. החשוד הכחיש תחילה בחקירתו את החשדות נגדו. הוא טען, שהותקף על ידי אלמונים שזהותם אינה ידועה לו. בתום החקירה הועבר התיק לפרקליטות מחוז דרום ושם יוכן נגד החשוד כתב אישום בגין ניסיון לרצח.
נעצר צעיר בחשד לניסיון רצח באשקלון
רמי שני
14.7.2009 / 13:30