לשכת רה"מ: "עסקיו של הדס - על אחריותו"

חגי הדס, הנציג לעניין החייל החטוף שליט, צוטט כממליץ על המדבקה המזהירה מפני התקפי לב. לשכת נתניהו מיהרה לגבות אותו וציינה כי "ענייניו הפרטיים לא קשורים לתפקידו"

פנחס וולף
07/07/2009
תאגיד כאן

(באדיבות הערוץ הראשון)

עוד בוואלה!

בין תל אביב לאיביזה: המסעדה שהחזירה את הטאפאס לחיים

בשיתוף zap rest

לשכת ראש הממשלה גיבתה היום (שלישי) את חגי הדס, המשמש כנציג הישראלי לעניין החייל החטוף גלעד שליט, לאחר ששמו נקשר ל"פרשת המדבקה". מלשכת רה"מ נמסר כי "לחגי הדס יש עבר עשיר של פעילות למען בטחון ישראל וקהילת המודיעין במשך שנים ארוכות. על בסיס רקורד מוצלח זה הוא נבחר לעסוק במשא ומתן לשחרורו של גלעד שליט. ענייניו הפרטיים של הדס ובכלל זה פעולתו העסקית נעשים על אחריותו האישית ובידיעתו בלבד ואינם קשורים בצורה לתפקידו הציבורי".

הפרשה בה נקשר שמו של הדס החלה לאחר שנודע כי בעל הפטנט על מדבקה המזהירה לפני התקף לב אריק קליין שנמכר ב-370, הוא בעצם הבעלים של אתר האינטרנט www.msiuk.net, השייך לחברה שרכשה את הפטנט על פי הדיווחים וממנה נשלחו המיילים לחברה הישראלית. הדס צוטט כאומר כי "המוצר - מדבקה המסוגלת לזהות בעיות לב וסוכר, ולשדרן בסלולרי - קיים, עובד ואני אישית ניסיתי אותו על הסלולרי שלי".

הדס, בכיר במוסד לשעבר, מונה לנציג מיוחד מטעמו של ראש הממשלה לעניין החזרת החייל החטוף גלעד שליט. הדס, בן 56, שירת במוסד בשורה ארוכה של תפקידים, בין היתר במבצעים מיוחדים. בינואר 2006 הוא פרש מהמוסד, לאחר שמילא תפקיד בכיר ביותר.

  • חגי הדס

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully