סופו של מלך הרייטינג

חשד: המתווך בתקיפות סיפק לטופז קוקאין

המשטרה בודקת חשד לפיו אופיר סספורטס, החשוד שתיווך בתקיפת אבי ניר, העביר לטופז את הסם. היום יוארך כנראה מעצרו של משה אוחנה החשוד במעורבות בפרשה

איילה חננאל

משה אוחנה, המוגדר על ידי המשטרה כראש משפחת פשע ושנעצר אתמול על ידי המשטרה בחשד לקשר לפרשת דודו טופז יובא היום (חמישי) להארכת מעצר. מעצרו של אוחנה התאפשר לאחר שאופיר סספורטס, החשוד שסייע לטופז בתיווך בינו לבין התוקפים, הודה בהיותו חייל בארגון הפשע של אוחנה. סספורטס חשוד גם כי סיפק קוקאין לטופז במסגרת ההיכרות בין השניים. לטענת המשטרה, סספורטס אמר ששכר בהנחיית אוחנה את שני החשודים שתקפו את ניר בהזמנת טופז. מחר יובא אוחנה להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב .

בנוסף מסתמן כי גם שני החשודים בתקיפת ניר בפועל, האחים יאיר ונועם רואמי, שמעצרם הוארך בשבוע שעבר, משתייכים לארגונו של אוחנה. לשניים עבר פלילי והם מוכרים למשטרה בשל עבירות קודמות. אחד מהם אף מרצה בימים אלה מאסר על תקיפה.

משה אוחנה, אחיו רפי וארבעה נאשמים נוספים, הואשמו ברצח בשנת 2004 בבית המשפט המחוזי בתל אביב. השישה הואשמו כי חברו להתנקש בחיי אנשים שהיו קשורים לרצח חנניה אוחנה, אחיהם. איתם הואשמו גם שלום שטרית וירון סנקר, שהיה עד המדינה במשפט נגד רוצחי שקד שלחוב. לאחר מכן הואשם יוני אלזם ברציחתו של חנניה אוחנה, אך מאוחר יותר הוא נמצא מת בכלאו לאחר שהורעל מציאניד. השבוע, זוכה אלזם מאשמת הרצח.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully