שוב: מטען חבלה ליד מסעדת "בת האיכר"

המשטרה סיכלה חוליה נוספת בשרשרת נסיונות הפגיעה במסעדה, השייכת לעבריין פרנסואה אבוטבול

איילה חננאל
23/05/2009

מטען חבלה התגלה הערב (שבת) בסמוך לסניף של מסעדת "בת האיכר" בנתניה. לפי הדיווח, כוחות משטרה וחבלה גילו חפץ חשוד בקרבת המסעדה, השייכת לעבריין פרנסואה אבוטבול, וכפי הנראה נועד המטען לפגוע במסעדה. המטען נוטרל ודיירי הבניינים הסמוכים פונו מבתיהם.

שלושה רימוני הלם נזרקו בחודשיים האחרונים לעבר סניפי רשת מסעדות "בת האיכר". כל מקרה כזה, הביא להוצאתו של צו סגירה לרשת המסעדות על ידי המשטרה. גורמים בנתניה טענו כי המצב "גרם לשיתוף פעולה בין העבריינים למשטרה מאחר ומטתרתם של משלכי הרימונים היא לגרום לפרנסואה הפסדים" ובפעם האחרונה שהושלך רימון לעבר המסעדה בערב יום העצמאות, הסכימה המשטרה לא להוציא לרשת המסעדות צו סגירה בהתאם להסכם שנחתם עם בעליה.

בהסכם שנחתם על-ידי פרקליטי הרשת, עורכי הדין ד"ר ניסן שריפי ומירון רוזנטל, סוכם כי זו תציב בכל אחד מבתי העסק שלה מאבטח חמוש, ותיאסר כניסתם של בני משפחת אבוטבול לסניפים, למעט זו של אסתר ושירלי אבוטבול - אמו ואחותו של פרנסואה. עוד סוכם כי הרשת תפעל להתקין בארבעת בתי העסק חלונות ממוגני ירי.

בעל הרשת, פרנסואה אבוטבול, אחיינו של צ'רלי אבוטבול, נעצר בתחילת חודש אפריל בעקבות האזנות סתר שערכה המשטרה לשיחותיו, בהן הוא נשמע מאיים על אשתו. האישה ואמה הגישו את התלונה במשטרה. כמו כן, אבוטבול גם חשוד בשיבוש הליכי חקירה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully