עבריין בכיר חשוד שהשליך רימון על בת האיכר

ויקי עטייה נחשד במעורבות בהשלכת הרימונים על בת האיכר. "מוכר כסגן של שירזי ונאבק עם אבוטבול על שטחי שליטה"

איילה חננאל
27/04/2009

ויקי עטייה, בן 46, עבריין בכיר מנתניה, נעצר היום (ראשון) בחשד למעורבות בהשלכת הרימונים לעבר בת האיכר. גורמים במשטרה מספרים כי עטייה, "מוכר כסגנו של ריקו שירזי והוא בעל משרד הלוואות בריבית בעיר ואחד מהפעילים הבכירים בתחום השוק האפור וההימורים, וכי בינו לבין פרנסואה אבוטבול מאבק על שטחי שליטה בעיר". עטייה יובא היום להארכת מעצר בבימ"ש השלום נתניה. לפני כשנה, יוחסו לפרנסואה אבוטבול ניסיונות סחיטה של ויקי עטייה, בעקבות רצונו של האחרון לפתוח מסעדה בסמוך לאחד מסניפי בת האיכר.

בחודש ינואר שנה שעברה, עזב פרנסואה את הארץ במפתיע, זמן קצר לאחר שקיבל מהמשטרה התרעות על כוונתו של עבריין אחר, ריקו שירזי, לפגוע בו. לטענת גורמים במשטרה, אבוטבול דרש להיות שותף במסעדה "אלכסנדרה סנטר", מרכז עסקים חדש ויוקרתי באזור התעשייה פולג שפתח ויקי עטייה, המקורב לשירזי בעוד ששירזי ניסה ככל הנראה להשתלט על רשת המסעדות המצליחה של אבוטבול, "בת האיכר".

שבוע לאחר שאבוטבול עזב את הארץ, נפוצו ידיעות על ניסיון להצית את המסעדה של עטייה, שעדיין לא נפתחה. שבוע לאחר מכן, רימון הלם שהושלך ברחוב אחימאיר בנתניה גרם לשריפה של שתי מכוניות. בדיעבד התברר כי בכתובת שלעברה הושלך הרימון מתגוררת משפחתו של ויקי עטייה. השלכת הרימון יוחסה לאבוטבול, "והדבר ככל הנראה גרם לכך שבאותה עת עזב את הארץ", אומרים גורמים במשטרה.

עטייה הינו גם שותפו של ריקו שירזי במסעדת "גחלים" שבנתניה. במשטרה מספרים כי לעטייה "שאיפות להרחיב את שליטתו בעיר" ומסבירים כי "מטרתם של השלכת הרימונים הינה לפגוע כלכלית בעסקיו של אבוטבול ובכך להחליש את מעמדו".

עטייה הינו העצור השני בחשד להשלכת הרימונים לעבר בת האיכר. בשבוע שעבר עצרה המשטרה חשוד בן 25 בנתניה, שעל פי גורמים במשטרה "מוכר כסגנו של ויקי עטייה". על שמו של החשוד הוצא צו איסור פרסום והוא יובא להארכת מעצר שנייה בבימ"ש השלום בנתניה, יחד עם "מפקדו" ויקי עטייה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully