אישום: רצח את חברו וניסה לרצוח את אשתו

תושב אריאל מואשם כי הגיע לדירת אשתו, בזמן שהיו בהליכי גירושין. אחרי שהזעיקה את חבריהם, ירה לעברו הבעל והרגו

  • אישום
  • רצח
עדי שמחוביץ

כתב אישום הוגש הבוקר (ראשון) לבית המשפט המחוזי מרכז בפתח תקווה נגד קונסטנטין ראוסוב (26) מאריאל בגין רצח חברו ובניסיון לרצוח את אשתו.

מכתב האישום, שהגישה עו"ד אילה אורן מפרקליטות מחוז מרכז, עולה כי ראוסוב היה נשוי לאנסטסיה צנקובה במשך כשבע שנים וחצי. בספטמבר הודיעה אנסטסיה לראוסוב על רצונה להיפרד ממנו. ראוסוב שסירב להשלים עם הפרידה, ניסה לשכנעה להישאר עימו, תוך שהוא מספר לה כי הוא חולה סרטן ועומד למות.

בתחילת דצמבר, כשהזוג כבר חיו בנפרד, הגיע ראוסוב לדירתה של אנסטסיה וכשהיא סירבה לבקשתו לחזור אליו, הכניס אקדח לפיו ואיים בהתאבדות. אנסטסיה מנעה זאת ממנו וניסתה להתקשר למשטרה אך ראוסוב איים עליה כי אם תדווח על המקרה למשטרה יהרוג אותה ואת החבר שלה.

איים להרוג את כולם

לפי כתב האישום, למחרת התקשר ראוסוב לאנסטסיה וביקש להגיע עליה כדי לקחת חפצים אישיים השייכים לו. אנסטסיה סיפרה זאת לחבריה אנדריי מטוסוב ואשתו אנה, והם הציעו להיות עימה כשראוסוב יגיע.

ראוסוב הגיע לדירה בשעות הלילה עם אקדחו, המחוזק ברישיון מתוקף תפקידו כמאבטח בחברת שמירה. ראוסוב ביקש מאנסטסיה להישאר בדירה על מנת שיוכלו לדבר, אך היא ביקשה ממנו שיעזוב את המקום. כשסירב לעזוב, אמרה לו אנסטסיה שהיא תלך לישון אצל אנדריי ואנה. כשהשלושה עמדו לעזוב את הדירה, אמר להם ראוסוב כי אם יעזבו, יהרוג את כולם.

השלושה החלו לצאת מהדירה, וראוסוב החל לירות לעברם. הירי גרם למותו של אנדריי ואנסטסיה נפגעה ונזקקה לטיפול בבית חולים. מיד לאחר מכן, ניסה ראוסוב להתאבד וירה בסנטרו והוא עדיין מאושפז בבית החולים. הפרקליטות תבקש להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully