בעבודה מרימים את הכפפה: "מוכנים לעימות"

קריאתה של לבני לעימות מקבלת תשובה חיובית מהעבודה. ח"כ יחימוביץ': "לבני עשתה אתמול תרגיל פופוליסטי, אנו מוכנים לעימות פומבי רציני"

פנחס וולף

הקריאה אתמול של יו"ר קדימה ציפי לבני לבנימין נתניהו ואהוד ברק לקיים עימות פומבי, מקבלת הבוקר (שלישי) מענה חיובי, לפחות מצד העבודה.

ראש צוות התגובות של מפלגת העבודה, ח"כ שלי יחימוביץ', אמרה כי העבודה מוכנה לקיים עימות בכל עת. "העבודה מציעה לקיים עימותיים פומביים רציניים וערכיים בין המתמודדים". יחימוביץ' הוסיפה כי "לבני סרבה לפני כמה שבועות להצעת 'העבודה' לקיום עימות בין המתמודדים, וקריאתה לעימות אתמול היא תרגיל ילדותי ופופוליסטי". ממפלגת הליכוד טרם נמסרה תגובה ליוזמתה של לבני.

ממרצ נמסר בתגובה כי "הקריאה של לבני לעימות בינה לבין ברק ונתניהו היא מיותרת. לקראת הבחירות הם מנסים לחדד את עמדותיהם, אבל אחרי הבחירות הם ישבו זה עם זה, כתף אל כתף, וימשיכו את נשף המסיכות הקפוא. אין הבדל בין שלושתם, לא בתחום המדיני ולא בתחום הכלכלי".

יו"ר קדימה, שרת החוץ ציפי לבני, הפתיעה אמש את שני יריביה, יו"ר הליכוד בנימין נתניהו ויו"ר מפלגת העבודה אהוד ברק, והזמינה אותם להתעמת איתה לקראת הבחירות לכנסת. את ההזמנה שיגרה לבני במהלך נאום בוועידת ישראל לעסקים של עיתון "גלובס" בתל אביב, שני יריביה, שישבו בקהל, בחרו שלא להשיב ונותרו בכיסאותיהם.

בנאומה בוועידה אמרה לבני, כי "זה ערב בחירות ואני לא מכבסת מלים. אני מבקשת את ההזדמנות להצליח כבר בפעם הראשונה, ולא מקצה שיפורים כמו שני קודמי". לדבריה, "יש פוליטיקאים שמציעים את עצמם ומהלכים אימים על הציבור בישראל: רצוי גבר, חזק, קוסם, שינזוף בעולם המתחסד - טעות, טעות, טעות".

יו"ר קדימה גם הקפידה לעקוץ בנאומה את אהוד ברק ואמרה: "אני מכירה את הבירוקרטיה במדינת ישראל. אני עיצבנתי חלק מהפקידות כשאתה היית בצבא". ברק שיחרר הערת אגב ולבני מייד ענתה לו: "אתה לא יכול להתאפק, הא? כנראה בגלל זה אומרים שאתה לא סימפטי".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully