סיקור מיוחד - בחירות לרשויות המקומיות

בחירות 2008 - כל תוצאות האמת

רון חולדאי שמר על כסאו, עיריית ירושלים חזרה לחילונים, בב”ש, בראשל”צ ובאשדוד נרשמו מהפכים. כל תוצאות הבחירות המקומיות

עדי שמחוביץ, נעמה טלמור, קובי מנדל ויהושע בריינר
12/11/2008

ירושלים: ניר ברקת ניצח בבחירות לעיריית ירושלים, לאחר שגרף 52% מקולות הבוחרים. יריבו מאיר פרוש זכה ב-43%. ארקדי גאידמק קיבל 3.6% מהקולות ואילו דן בירון קיבל חצי אחוז.

תל אביב: ראש העיר המכהן רון חולדאי גבר על יריבו דב חנין, עם 48% מהקולות. חנין גרף 35% מהקולות. האלוף (מיל') אורן שחור זכה ב-10% מהקולות, והמועמדים פאר ויסנר ואסמא אגברייה זכו כל אחד ב-4% בלבד.

חיפה: בתום ספירת 398 מתוך 400 הקלפיות בחיפה ניצח ראש העיר המכהן יונה יהב עם 47% מהקולות. יריבו ניצב (בדימוס) יעקב בורובסקי זכה לתמיכת 37% מהבוחרים בלבד.

באר שבע: רוביק דנילוביץ' ניצח בבחירות לראשות עיריית באר שבע כשזכה ב-60.39% מקולות הבוחרים. ראש העיר המכהן יעקב טרנר זכה ב-30% מהקולות ויוסי שלי קיבל 9.6% בלבד.

ראשון לציון: דב צור ביצע מהפך וניצח את ראש העיר המכהן מאיר ניצן עם 52% מהקולות. ניצן, המכהן 25 שנה ברציפות כראש העיר גרף 48% בלבד.

נתניה: ראש העיר המכהנת מרים פיירברג גברה בקלות על יריביה קובי לוי וחיים זאב פרידריך, ווזכתה ברוב גורף של 81% מקולות הבוחרים.

אשדוד: יחיאל לסרי ניצח בבחירות והדיח את ראש העיר המכהן, צבי צילקר, עם 56% מקולות הבוחרים. צילקר, המכהן בתפקידו 34 שנה, גרף רק 44% מהקולות.

תוצאות אמת נוספות:

אבו סנאן - נוהאד מישלב 50%

אבו גוש - סלים גבר, 52%

אבן יהודה - סיבוב שני: עזמי עמוס 37.6%, הררי אברהם 24.4%

אום אל פחם - חאלד אגברייה, 62%

אור יהודה - דוד יוסף, 71%

אור עקיבא – שמחה יוסיפוב, 42%

אורנית - שלמה לנגר, 75%

אזור - אריה פכטר, 49.66%

אילת - מאיר יצחק הלוי, 49.33%

אליכין - חי משה מרדכי, 62.41%

אלעד - שלום יצחק עידן, 75.8%

אלפי מנשה - אליעזר חסדאי, 77%

אלקנה - צדוק זוהראי, 48%

אפרת - עודד רביב, 56%

אריאל - רון נחמן, 51%

אשקלון – סיבוב שני: בני ועקנין, 35%, איתמר שמעוני, 21%

באר יעקב - ניסים גוזלן, 77%

ביר אל מכסור - יאסר חוג'יראת, 46%

בית אריה - אבי נעים, 46%

בית דגן - אליהו דדון, 57%

בית שאן - ג'קי לוי, 46%

בית שמש - משה אבוטבול, 52%

בנימינה-גבעת עדה - אורי דסטניק, 57%

בסמת טבעון - סיבוב שני: מוחמד זובידאת, 36%, סעדיה עבד אלעזיז, 31%

בת ים - שלמה לחיאני, 85%

גבעת זאב - סיבוב שני: יוסף אברהמי 36%, רם קברסקי 19%

גבעת שמואל - יוסף ברודני, 52%

גבעתיים - ראובן בן שחר, 79%

ג'וליס - סיבוב שני: סלמאן הנו, 22%, פרחאן נבואני, 21%

ג'יש גוש חלב - אליאס אליאס, 48.8%

גדרה - יואל גמליאל, 53%

גן יבנה - אהרון דרור, 100%

גני תקווה - אבישי לוין, 63%

ג'סר א-זרקא - עז אל דין עמאש, 48%

דיר חנא - רג'א ח'טיב, 51%

דימונה - מאיר כהן, 61%

הוד השרון - חי אדיב, 53%

הר אדר - כהן אבירם, 60%

הרצליה - יעל גרמן, 62%

זכרון יעקב - אלי אבוטבול, 100%

זרזיר - חסאן הייב, 50%

חדרה - חיים אביטן, 65%

חולון - מוטי ששון, 74%

חורה - אלנבארי מוחמד, 63%

חצור הגלילית - שמעון סוויסה, 50%

טבריה - עובד זוהר, 46%

טירה - עבד אל חי מאמון, 53.15%

טירת כרמל - אריה טל, 41%

טמרה - אבו רומי מוסא, 37.75%

יבנאל - רוני כהן, 58%

יבנה - סיבוב שני: צבי גוב ארי, 34%, יאיר בן הרוש, 21%

יהוד-מונסון - יוסף בן דוד, 51%

יפיע - סיבוב שני: עימראן כנאנה, 33%, סאהר עבאס, 28%

יקנעם עילית - שמעון אלפסי, 63%

כאבול - סיבוב שני: נביל טאהא, 17%, חסאן בוקאי, 16%

כאוכב אל היג'א - נואף חג'וג', 52%

כוכב יאיר - יעקב ממן, 40%

כסיפה - סלאם אבו-רביע, 54.3%

כעביה טבאש חג'אג'רה - זידאן כעביה, 56%

כפר ורדים - סיון יחיאלי, 43%

כפר יסיף - עוני תומא, 51%

כפר יונה - אפי דרעי,

כפר כמא - סיבוב שני: מימת נאש, 17%, חסאן נסים בקיר, 15%

כפר סבא - יהודה בן חמו,

כפר קרע - סיבוב שני: נזיה מסאורה, 18%, זוהיר יחיא, 17%

כפר שמריהו - דרור אלוני,

כפר תבור - יוסף דולה, 68%

כרמיאל - עדי אלדר, 57%

להבים - אליהו לוי, 55%

לקיה -סיבוב שני: ח'אלד אלסאנע, 31%, אחמד אל-אסד, 22%

מבשרת ציון - אריה שמם, 42%

מגדל העמק - אליהו ברדה, 54%

מודיען-מכבים-רעות - חיים ביבס, 41%

מזכרת בתיה - מאיר דהן, 54%

מזרעה - קסאם עווד, 47.2%

מטולה - סיבוב שני: יעקב כץ, 36%, הרצל בוקר, 25%

מיתר - אבנר בן גרא, 48%

מעלה אדומים - בנימין כשריאל, 71%

מע'אר - סיבוב שני: פריד גאנם, 30%, מהנא הזימה, 21%

מצפה רמון - פלורה שושן, 50%

נהריה – ז'קי סבג, 55%

נס ציונה - יוסי שבו,

נצרת - ג'ראיסי ראמז, 53.84%

נצרת עילית - שמעון גפסו, 52.74%

נשר - דודו עמר, 64%

נתיבות - יחיאל זוהר, 52%

סביון - מושיק ליפץ, 75%

סחנין - מאזן גנאום, 59%

עומר - פנחס בדש, 54%

עכו - שמעון לנקרי, 64%

עמנואל - עזרא גרשי, 57%

עפולה - אברהם אלקבץ, 56%

פרדסיה - יצחק ימיני, 49%

פתח תקווה - יצחק אוחיון, 56%

קלנסוואה - סיבוב שני: מחמוד חדיגה, 29%, עבד אל בסט סלאמה, 28%

קצרין - סמי ברלב, 73%

קרית אונו – סיבוב שני: יוסף נשרי 29%, ישראל גל 21%

קרית ארבע - יצחק לוינגר, 49%

קרית אתא - יעקב פרץ, 55%

קרית ביאליק - אלי דוקרסקי, 43%

קרית טבעון - דוד אריאלי, 44%

קרית ים - שמואל סיסו, 84%

קרית מוצקין - חיים צורי, 82%

קרית מלאכי - מוטי מלכה, 84%

קרית עקרון - אריק חדד, 50%

קרית שמונה - סיבוב שני: ניסים מלכה, 27%, יעקב בן ציון, 16%

קרני שומרון - הרצל בן ארי, 42%

ראש העין - משה סיני, 55%

ראש פינה - אביהוד רסקי, 85%

רהט - סיבוב שני: טלאל אלקרינאווי, 33%, פאיז אבו צהבאן, 36%

רחובות - סיבוב שני: שוקי פורר, 35%, עוזי סלנט, 23%

רכסים - דן כהן, 80%

רמלה - יואל לביא, 60%

רמת גן - צבי בר, 55%

רמת ישי - סיבוב שני: עופר בן אליעזר 37%, ניר חבקין 36%

רמת השרון - יצחק רוכברגר, 85%

רעננה - נחום חופרי, 71%

שדרות - דוד בוסקילה, 46%

שוהם - גיל ליבנה, 58%

שלומי – גבי נעמן, 57%

שעב - מחמוד בוקאעי, 48%

תל מונד - סיבוב שני: שלמה רצבי, 36%, שלום דרך, 30%

תל שבע - מוסא אבו עצא, 51%

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully