שוב לא שקט

אחרי פגרת החגים: לא כל התוכניות ברדיו 99 יחזרו לשדר. הנהלת הרדיו תקבע בימים אלו את המשך לוח התוכניות. בינתיים, הטאלנטים של התחנה לא קיבלו משכורות ספטמבר

ענת קם
28/10/2008

ברדיו 99 מתקשים לחזור לשגרה. עובדים ברדיו מקבלים בימים האחרונים מסרים סותרים לגבי חזרת התוכניות מפגרת החגים. לפני מספר ימים עודכנו מפיקים ועורכים בתחנה, כי התוכניות יחזרו מהפגרה השבוע, כמתוכנן. לאחר מכן הודיעה הנהלת הרדיו, כי בשלב הזה לא כל התוכניות חוזרות והן ישובו לשידור בהדרגה, על פי שיקולי ההנהלה.

לאחרונה הוחלט, כי תוכנית הבידור של גיא פינס תסיים את שידוריה בסוף החודש, אז מסתיימת ההתקשרות עמה. בנוסף, כמו שאר התחנות האזוריות, יעבור הרדיו לשדר את חדשות ערוץ 10 במקום את חדשות ערוץ 2.

בימים האחרונים מקיימת מישל קרמרמן, מנכ"ל התחנה שהתפטרה וחזרה לתפקידה, שיחות עם עובדי התחנה לקראת חזרתן של התוכניות לאוויר. עם זאת, המגישים הבכירים בתחנה טרם קיבלו את משכורות ספטמבר. עובד בתחנה הגדיר זאת כ"משחקי כוח בין ארקדי גאידמק ואלי עזור. כל אחד מנסה לגרום לשני לשלם. גאידמק ישלם בסוף כי זה כסף קטן בשבילו וכדי לא להסתבך עם תביעות. אם הכסף לא יגיע, גם הרשות השנייה וגם עובדי הרדיו כבר מכינים תביעות נגדו".

עובד אחר בתחנה אמר היום לוואלה! ברנז'ה: "מפליא שארקדי גאידמק רץ לראשות עיריית ירושלים, אבל כסף לשלם משכורות עדיין אין לו". בין המגישים הבולטים בתחנה, שחלקם הצטרפו בגל הגיוסים הגדול לפני שנה בדיוק, אפשר למצוא את לינוי בר גפן, עמנואל רוזן, אראל סג"ל, גל גבאי ועוד.

ומה יעלה בגורל אופירה אסייג?

כזכור, לפני מספר שבועות רכשו בעלי "רדיו ללא הפסקה" אלי עזור ודודי ויסמן את FM99 מידיו של ארקדי גאידמק, שחוייב על ידי הרשות השניה למכור אותה. ככל הנראה, התחנה תישאר בבעלותם עד חודש מרץ 2009, אז צפוי להתקיים המכרז על הפעלתה. ביום ראשון הקרוב תדון מועצת הרשות השנייה בהסכם הניהול של הרדיו.

לצד התוכנית של גיא פינס וחדשות 2, תוכנית נוספת שעתידה עומד בסימן שאלה היא תוכנית הספורט בשילוב אתר ONE, שזוכה אמנם לאחוזי האזנה גבוהים, אך נחשבת לאחת ההפקות היקרות של התחנה.

אודי מילנר, מנכ"ל ONE, מסר בתגובה: "ONE שמחים להפיק את תוכנית הספורט המצליחה והפופולרית בספורט ברדיו וזאת תודות למגישי התוכנית אופירה אסייג ואייל ברקוביץ'. נהנינו מעבודה משותפת עם רדיו 99 בשנתיים האחרונות ונשמח להמשיך את עבודתנו המשותפת בעתיד. לא קיבלנו שום הודעה על שינויים".

מישל קרמרמן, מנכ"ל רדיו 99: "אנחנו נכנסים עכשיו למשא ומתן ולא שוללים את השארת כל התוכניות. הכוונה היא לשמר את האג'נדה של התחנה במחירים חדשים ואני מקווה שנוכל לעשות את זה".

טרם התקבלה תגובתו של ארקדי גאידמק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully