שלום, אני רוצה להרים פרוייקט של תחנות שתיה לחתולי וכלבי רחוב בתל אביב. הפרוייקט בשתפ עם לתת לחיות התנועה למען זכויות בעלי חיים שרצה למועצת העיר בבחירות הקרובות. הפרוייקט מתוכנן לפעול בקיוסקים/חנויות/מסעדות בעזרת הבעלים ובהם יקומו התחנות.בצורה זו נוכל לעזור לחיות הרחוב הרבות הסובלות מחוסר.למתן תרומות או עזרה בהפצת התחנות אנא צרו איתי קשר 054-7998668 שמרית תודה.
פרוייקט עמדות שתיה ואוכל לחתולי וכלבי רחוב בת
שמרית טל
19.8.2008 / 13:51