כ-30 פעילי ימין ניסו להיכנס הערב (שני) למתחם קבר רחל, שנמצא בסמוך לבית לחם. שוטרי משמר הגבול מנעו מהם את הכניסה, תוך שימוש בכוח. השוטרים עיכבה לחקירה ארבעה בני אדם.
פעילי ימין ניסו להיכנס בכוח למתחם קבר רחל
נתיב נחמני
4.8.2008 / 20:35
נתיב נחמני
4.8.2008 / 20:35
כ-30 פעילי ימין ניסו להיכנס הערב (שני) למתחם קבר רחל, שנמצא בסמוך לבית לחם. שוטרי משמר הגבול מנעו מהם את הכניסה, תוך שימוש בכוח. השוטרים עיכבה לחקירה ארבעה בני אדם.