בן 32 מואשם שתקף מינית 3 צעירות בצפון

שי אלקיים מואשם כי ב-3 מקרים הציע הסעה לצעירות שהמתינו למונית, הסיע אותן לשביל צדדי ואז תקף אותן מינית באלימות

קובי מנדל

כתב אישום הוגש היום נגד שי אלקיים, בן 32 מקרית ביאליק, בבית המשפט המחוזי בחיפה. אלקיים מואשם במעשה סדום, בניסיון אונס, בניסיון למעשה סדום, במעשים מגונים ובעברות נוספות, כשהסיע טרמפיסטיות ברכבו.

התובעת, עו"ד הילה איזנבנד, סגנית פרקליטת מחוז חיפה, אמרה כי מדובר בשלושה מקרים בהם תקף מינית צעירות שהסיע, כשהאחרון ארע לפני כחודש. אלקיים עצר אז את רכבו לצעירה בת 27 שהמתינה למונית בשדרות אח"י אילת בקרית חיים. הוא הסיע אותה לשביל עפר בשכונת נווה גנים בקרית מוצקין, שם תקף אותה מינית תוף שימוש בכוח, כשהצעירה מתחננת שלא יאנוס אותה. רק לאחר שהגיע לסיפוקו נמלט מהמקום.

המקרה הקודם ארע באמצע חודש ינואר, כשגם הפעם אסף אלקיים צעירה שהמתינה בתחנה למונית בשכונת חליסה בחיפה. בכתב האישום נכתב כי הנאשם נסע עם הצעירה בת ה-23 לדרך צדדית במפרץ חיפה, לאחר שהציג עצמו כ"אבי" כשהוא חובש כובע גרב, וביקש מהצעירה לנשקו "כי יש לי יום הולדת". הצעירה הצליחה לצאת מהרכב והחלה להימלט. הנאשם הצליח להדביקה, הפילה באלימות רבה על הקרקע ודרש ממנה לבצע בו מין אוראלי. במהלך המאבק ביניהם, נשברו שתיים מאצבעותיה של המותקפת. התקיפה הופסקה רק כשעובר אורח הבחין בנעשה, אז הנאשם נמלט עם רכבו כשתא המטען נותר פתוח כדי שלא ניתן יהיה לרשום את מספר לוחית הרישוי.

המקרה הראשון המוזכר בכתב האישום ארע בחודש דצמבר 2007, כשצעירה בת 25 המתינה למונית בקרית חיים. גם במקרה זה הנאשם הצליח לשכנע את הטרמפיסטית להיכנס לרכבו, גם הפעם כשהוא חובש כובע גרב על ראשו. הוא נסע למרחק קצר בדרך לקרית אתא, סטה לשביל צדדי וניסה לבצע בה את זממו.

הצעירה התלוננה על נתיב הנסיעה החשוד, יצאה מהרכב והחלה לצעוד לעבר הכביש הראשי. הנאשם תפס אותה בכוח, השכיבה על הקרקע ותקף אותה מינית תוך דרישה שתבצע בו מין אוראלי, לאחר שניסה לאנסה ונכשל. בשל הפחד מפניו, נעתרה הצעירה לדרישתו. לאחר המעשה הוא התנצל בפניה, הסיעה לצומת הקרוב ועזב את המקום.

שופט בית המשפט המחוזי בחיפה הורה היום להאריך את מעצרו פעם נוספת ב- 10 ימים, ובתום מועד זה יתקיים דיון לבקשת הפרקליטות להאריך את מעצרו עד לתום ההליכים הפליליים נגדו.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully