שני תלמידים נעצרו לאחר שתקפו את המנהל

השניים הגיעו כדי למחות על השעייתם מבית הספר, הפכו שולחנות ותקפו את המנהל ושני מורים. המנהל: "צריך להנהיג יד קשה יותר"

נתיב נחמני

שני תלמידי תיכון מבית זרזיר נעצרו הבוקר לאחר שתקפו את מנהל בית הספר ושני מורים נוספים. השניים, תלמידי שכבת י"א, הושעו מבית הספר, בעקבות קטטה בה היו מעורבים. הבוקר הם הגיעו לבית הספר, ומחנך הכיתה ביקש מהם לעזוב את המתחם, בשל העובדה שהם מושעים. השניים מחו על הבקשה, גרמו נזק למקום, ותקפו את חברי הסגל.

"ברגע שהם התחילו להתפרע, לא הייתה לנו ברירה אלא להזעיק את המשטרה", סיפר לוואלה! חדשות ד"ר פוואז פוואז, מנהל בית הספר. לדבריו התלמידים באו לבית הספר באיחור, ללא מדים וללא כל כוונה נראית לעין ללמוד, אך בכל זאת התעקשו שהם רוצים לחזור לבית הספר. "זה לא הגיוני שמורה יצטרך להתעמת עם תלמידים", אמר, "אנחנו צריכים עזרה להנהיג יד קשה יותר נגד תופעות כאלו, אסור להתייחס אליהם בכפפות של משי". לדברי ד"ר פוואז, למקרי האלימות בבית הספר יש היסטוריה עגומה ולחלק מהתלמידים יש כבר רישום פלילי. "אם לא נשמור על השקט, לא נצליח ללמד", הוסיף.

"אנחנו רואים את העבירות האלו בחומרה, זה לא הגיוני שתלמידים יגיע לבית הספר,יהפכו שולחנות ויתקפו את המנהל", אמר לוואלה! חדשות סנ"צ אבי חליווה, "אנחנו חוקרים אותם בנוגע לעבירות המיוחסות להם. בינתיים הם עצורים ונשקול להביא אותם מחר לבית המשפט להארכת מעצרם".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully