מצב כוכבי השבוע: תקשורת מבלבלת

איזה שבוע מצפה לנו? יאיר טריבלסקי ניתח את מפת הכוכבים בשמים והרי התחזית שלו לימים הקרובים

יאיר טריבלסקי

זה עשוי להיות במפתיע שבוע (שנפתח ב-27 באפריל ומסתיים ב-4 במאי) הרמוני יותר, קצת מבולבל מבחינה תקשורתית ומעט בעייתי מבחינת היכולת להגיע להחלטות משמעותיות ולתרגם אותן בשטח. אבל עם קצת מיקוד, ריכוז ותשומת לב לפרטים, הרי שבעזרת השם...טפו טפו, נצליח.

טוב לדעת (מקודם)

מדרסים בהתאמה אישית בחצי שעה - ואתם יוצאים לחיים חדשים

לכתבה המלאה

הזוית המבלבלת של השבוע

זוית פעולה בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו לבין כוכב נפטון. ובכן, זו באמת זוית מבלבלת, לא ברורה ואפילו כזו שמביאה לאובדן דרך קטן וזמני. לשמחתנו, היא קצרה יחסית, אבל לפעמים גם זויות קצרות מביאות איתן החלטות גדולות ושגויות וכדאי להיזהר.

הזוית הזו עוסקת בתקשורת שלנו. מרקורי הוא כוכב התקשורת ונפטון הוא כוכב מבלבל ומתעתע. הצירוף של השניים האלה עלול להביא איתו ימים מבולבלים ולא רגועים, עם קושי מסוים להתמקד, מצבי רוח משתנים במהירות, קריזות וגחמות וקושי להגיע להחלטות הנכונות בזמן הנכון. אם נדע את כל אלה, אולי נחליט כבר עכשיו שאת ההחלטות החשובות באמת שלנו נדחה לשבוע הבא והשבוע - נתמקד בפרטים הקטנים וביכולת שלנו לעבור את מה שצריך בפרופיל נמוך ועם הרבה שמחה בלב. בינתיים, מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזוית? מזלות בתולה, תאומים ודגים.

המעבר המשמעותי של השבוע

מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו ממזל שור למזל תאומים. ובכן, אחרי שגרם לנזקים בימים שלישי עד חמישי, מואיל בטובו מרקורי שלנו לחשוב טוב, להכות על חטא, לארוז את עצמו ולעבור בגרירת רגליים איטית ובדשדוש שוורי אופייני למזל תאומים עליו הוא שולט. מרגע זה והלאה הכל משתנה.

ובאמת, החל מיום שבת הקרוב, כשמרקורי עובר למזל תאומים, התקשורת שלנו משתנה מאוד, אם כי את השינוי נראה כבר רק בשבוע הבא. העגמומיות נעלמת ואנחנו מפסיקים להסתכל לקרקע, אלא מישירים מבט אופטימי קדימה, מדברים מהר ובלהט ונראה שכל האקשן משתנה עכשיו. כן, משהו טוב קורה לנו מסוף השבוע הזה, משהו אופטימי יותר, זריז, יעיל ובעיקר נעים. מי בעיקר יושפע מהמיקום הזה? מזלות בתולה, תאומים, דגים וקשת.

משולש גדול בשמים – למי זה טוב?

ונוס הרגשנית יוצרת השבוע משולש גדול שמורכב מזויות הרמוניות בין ונוס, סטורן ופלוטו. זה משולש מעניין, מכיוון שהוא מורכב מונוס הרגשנית והמתוקה, שיוצרת קשר מוזר עם סטורן הזקן והנוקשה ופלוטו הכוחני. תארו לכם את ונוס הסקסית שלנו מתחבקת בלי בושה באמצע הרחוב עם סטורן הקשוח מצד אחד ודון פלוטו איש המאפייה מצד שני, לא יאומן...

אבל למרות זאת, אולי דווקא עכשיו, נוכל כולנו לחבר בין הרגשות והזוגיות שלנו לכוחותיו העוצמתיים של פלוטו וליכולת הארגון והביצוע של סטורן. וכך, עם המשולש הגדול שנוצר עכשיו בשמים נוכל למצוא את האנשים שיוכלו לפעול איתנו, לסייע לנו ולקדם תוכניות ורעיונות בנושאי יחסים, עומק, עוצמה, ארגון והפקה. מי בעיקר יושפע מהמשולש החביב הזה? מזלות שור, מאזניים, עקרב וגדי.

ומה צפוי לשאר המזלות?

טלה - כוכב מרס משתחרר בהדרגה מזוית העימות עם כוכב יופיטר והלחצים משתחררים. זמן להרגיע את הרוחות ולחזור לקרקע.

שור - המשולש הגדול שיוצרת ונוס שליטת המזל שלכם ומקבץ הכוכבים במזל שור, שמים דגש על הקרקע שמתחת לרגליים. זמן לממש, שוורים.

תאומים - שבוע מבולבל ומעורפל עובר על כוחותינו. תחזיקו חזק במוט האוהל ואל תעשו תנועות חדות מידי.

סרטן - כוכב מרס במזל שלכם ממשיך להזרים אנרגיה של עשייה. תנו גז ואל תישארו מאחור.

אריה - השמש שליטת המזל שלכם מדרבנת אתכם לעשייה בכל התחומים, מזרזת פעילויות ועוזרת לכם לרוץ קדימה.

בתולה - שבוע מתיש ומבלבל, שכדאי להיעזר בו בעצות של אחרים כשאתם מאבדים את הצפון.

מאזניים - הגיע הזמן להתחבר מחדש לחשבון הבנק, לעשות חשבונות ולהתחיל לעשות למען עצמכם.

עקרב - זוגיות ומערכות היחסים שלכם: מקבץ הכוכבים במזל שור שם את הדגש על הכיוון הזה. גו, גו, גו.

קשת - הלחצים מתפוגגים ואיתם גם הפזיזות והדחף לפעול. הגיע הזמן להסתכל מסביב ולהגדיר מטרות מחודשות.

גדי - אתם חלק מהמשולש ההרמוני בשמים עכשיו וזה בדיוק הזמן להשקיע בסביבה ובעצמכם ולפעול לרוחב.

דלי - הגיע הזמן להשקיע קצת יותר מחשבה ופעולה בבית ובבני המשפחה, דליים. אל תתנתקו, כי הגיע הזמן להתחבר, בעיקר לשורשים.

דגים - יש הרבה אקשן בסביבה ונפטון שליט המזל שלכם בזוית פעולה למרקורי מביא איתו תקשורת מבולבלת. עבדו עם הראש ולא עם הלב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully