חג הקניות

הקטגוריה המובילה לפרסום בחודש מארס היא רשתות השיווק: סופרפארם המובילה בקטגוריה עם 5.7 מליון דולר. במקום השני מגה בעיר

עדי דברת
22/04/2008

הקטגוריה המושקעת בחודש מארס, כיאה לחודש טרום פסח, הינה קטגוריית רשתות השיווק - כך עולה מדירוג הפרסום של יפעת בקרת פרסום לחודש מארס הכולל במאוחד את נתוני הפרסום OFF LINE ואת נתוני הפרסום בבאנרים באינטרנט.

השקעה בפרסום בקטגוריה זו הגיעה לסכום של כ-5.7 מיליון דולר, כאשר 97% מהיקף הפרסום הוקדש לפרסום OFFLINE, ורק כ-3% מתוכם הוקדשו לפרסום באינטרנט.

הרשת המובילה בפרסום בקטגוריה היא סופרפארם ובמקום השני בקטגוריה ממוקמת מגה בעיר. קטגוריית הסלולר ממוקמת במקום השני בפרסום עם השקעה נמוכה במקצת מזו של קטגוריית רשתות השיווק. להבדיל מקטגוריית רשתות השיווק, נתח הפרסום באינטרנט של קטגוריית הסלולר גדולה הרבה יותר: כ- 20% מסך ההשקעה של הקטגוריה בפרסום הוקדש לפרסום באינטרנט.

פלאפון היא המפעילה הסלולרית המובילה בפרסום במרץ, והיא גם המותג המוביל החודש, עם הוצאה ריאלית של כ-1.7 מיליון דולר באמצעות אדלר חומסקי וורשבסקי וגריי אינטראקטיב. פרטנר במקום השני בקטגוריה עם הקמפיין של עבודה עברית באמצעות ראובני פרידן ואידיאולוג'יק.

קטגוריית הרכב הפרטי ממוקמת במקום השלישי עם הוצאה ריאלית לפרסום של כ- 3.4 מליון דולר שכ- 18% אחוזים מתוכם באינטרנט. פורד ושברולט הם המותגים במובילים בפרסום בקטגוריה זו.

לדברי נתי יעקובי, מנכ"ל יפעת בקרת פרסום: "חודש מארס הוא החודש עם ההוצאה לפרסום הגבוהה ביותר מתחילת השנה לקטגוריית קרנות הנאמנות, במה שמסתמן כפתיחת 'שנה שחורה' לשוק ההון. קטגוריית הקרנות הממוקמת החודש במקום השישי, ההוצאה לפרסום היא כ-2.5 מיליון דולר בפרסום עם בולטות גבוהה לבית ההשקעות פסגות (באמצעות אדלר חומסקי וורשבסקי וגריי אינטראקטיב) המפרסם - ברוח התקופה- שלל קרנות ללא חשיפה למניות".

קבוצת שטראוס היא המפרסם המוביל בחודש מרץ עם הוצאה ריאלית לפרסום של כ-1.9 מיליון דולר. שטראוס בלטה עם קמפיין לדנונה, שכלל העלאת תמונות הגולשים על גבי גביעי המוצר באמצעות שלמור אבנון עמיחי ו-Y&R אינטרקטיב.

G&P היא המפרסמת השנייה בגודלה בחודש מרץ עם היקף פרסום של 1.8 מיליון דולר.

  • יפעת

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully