אישום: אנס את חברתו בכניסה לפאב

טקלה איטגה מואשם כי אנס את הצעירה באכזריות, היכה אותה וביצע בה מעשה סדום. לבסוף, "החרים" את רכבה והותיר אותה חבולה

  • אונס
  • טקלה איטגה
נתיב נחמני

כתב אישום הוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד טקלה איטגה, 27, תושב קריית עקרון, בחשד שאנס את חברתו, תקף אותה וביצע בה מעשה סדום. לפני כחודש נפגשו איטגה וא', קרובת משפחה רחוקה שלו, לבילוי משותף ברחובות. סמוך לשעה 1:30, לאחר כמה משקאות יצאו השניים מהפאב במטרה לחזור לביתם. במהלך הנסיעה איטגה הציע לא' לקיים עימו יחסי מין ומשסרבה יצא מהרכב בכעס ואילו א' המשיכה בנסיעה לכיוון ביתה.

דקות לאחר מכן, איטגה התקשר אליה, והציע לפצותה במשקה, היא נענתה, אספה אותו ברכבה והשניים המשיכו לפאב "גולדה" ברחובות. בהגיעם לחניה, שלף איטגה את מפתחות הרכב ממקומם ונכנס אל הפאב בכעס. א' נכנסה אחריו לפאב, שכנעה אותו למסור לה את מפתחות הרכב ויצאה לעבר הרכב. אז איטגה הגיח מאחוריה, קרא לעברה "כשעומד לי, אני סובל", תפס את שערותיה ונתן לה אגרוף בלסת תוך שהוא מטיח אותה ברצפה.

במטרה שישחרר אותה, אמרה לו א' שאם ירפה היא תסכים לקיים עימו יחסי מין וכשעשה זאת ניסתה להימלט לעבר הפאב. אך היא לא הספיקה להגיע לדלת הכניסה כשאיטגה השיג אותה. מכתב האישום, שהגישה עו"ד עינת בניטה מפרקליטות מחוז מרכז, עולה כי בשלב זה, על פי החשד, איטגה הפשיט את הנערה למרות תחנוניה, אנס אותה וביצע בה מעשה סדום תוך שהוא מקלל אותה "את זבל, אפס וכלום".

לאחר מכן, הורה לה להיכנס לרכבה והסיע אותה לביתה. כשהגיעו הוא הודיע לה שהרכב נשאר אצלו והיא נאלצה לנסוע במונית לבית החולים כשלסתה שבורה וגופה פצוע. היום יעמוד איטגה בפני שופט, הוא יואשם בעבירות של אינוס, מעשה סדום ותקיפה בנסיבות מחמירות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully