מצב כוכבי השבוע - שינוי באוויר

גם השבוע טריבלסקי מנתח את מפת הכוכבים בשמים והפעם הוא מכריז על מעשיות במקום רומנטיקה ואופטימיות במקום ספקנות

יאיר טריבלסקי

שנה חלפה, שנה באה, אני כפי ארימה... שנה חדשה הגיעה אלינו ויש כאלה שאכן מרימים את כפיהם בברכה: מדובר במי שמבחינתו תחילת השנה הזו ממשיכה תהליך שהחל בחודשים האחרונים ומראה קידום מסוים.

האחרים מרימים את כפיהם מתוך "איזו בעסה, כמה כבד מצב הרוח ודווקא בתחילת השנה". מדובר בעיקר באלה שמבינים שהם צריכים לעשות שינוי, אבל התהליך עצמו ארוך ולא קל. ויש גם את אלה שמרימים כפיים כדי לתת כאפה, משום שהילוכו האחורי של מרס וזוית העימות שלו עם פלוטו עדיין מפעילים את הצד האלים שבהם, או אולי הם אלה שנפגעים דווקא. מה שברור, שיש באמת תחושה של שינוי באוויר: קטן או גדול, נקודתי או תהליכי – השינוי הוא שם, ללא ספק.

שני אלמנטים חשובים יש בכוכבים השבוע (שבין 6 ל-13 בינואר) ושניהם משקפים תהליך חיובי המודגש החל מאמצע השבוע ועד סופו, אך השבוע בכללותו מסמל כיוון שאותו הזכרתי בתחזית השנתית, שכל אחד כבר יכול לראותו בחייו.

עוד בוואלה! NEWS

פרסום לפי מיקום: עסקים קטנים יזכו לפרסום מותאם לצופים

בשיתוף בנק הפועלים
לכתבה המלאה

הזוית הקשה של השבוע

הזוית הקשה של השבוע, היא ללא ספק זוית הפעולה המגיעה לדיוקה בין ונוס שנמצאת במזל קשת, לבין סטורן שנמצא במזל בתולה. ונוס הבלונדית שלנו, אותו יצור חביב שמנסה בסך הכל לעשות לנו טוב, להראות שמשתלם להראות רגשות במערכות יחסים ואפילו להשקיע בהם, חוטפת בגדול את כתפו הקרה של סטורן ומרגישה אכזבה ואפילו תסכול מסוים. סטורן הביקורתי לא מפרגן לרגשות העדינים לצאת ולתפוס מקום, אלא בעיקר מדגיש את תיעול הרגשות העדינים למקום פרקטי, של קביעת עובדות בשטח ושל הצורך להיות כאן ועכשיו.

"את חמודה", הוא אומר לונוס שלנו, "אבל... מה זה עוזר? צריך גם לשלם שכר דירה, נכון? אז קדימה, קחי את עצמך בידיים, תורידי את האיפור, תתחילי לחפש עבודה במדור הדרושים, תתייעלי בחשבון הבנק שלך ותסגרי אוברדראפט. ואת המלים המתוקות תשמרי ליום האהבה ולטלנובלות שבטלוויזיה: עכשיו יקירתי, מראים תוצאות בשטח, עושים בדק בית בחשבון הבנק ומשפרים את יציבות הקרקע שמתחת לרגליים".

כן, תחילתו של השבוע הוא זמן לא קל לאוהבים שבינינו ולכל מה שקשור לרגשות בכלל. החיים מראים לנו עכשיו שיש מחיר לכל דבר וגם אם שכחנו – מנהל סניף הבנק שלנו ישמח להזכיר. אז כעת, בבקשה, כדאי להפשיל שרוולים ולהתחיל להריץ תוכניות פעולה של התארגנויות חדשות כאילו אין מחר ואת המלים המתוקות נשמור בצד, לעת עתה, בעיקר כשנראה שיש תוצאות בשטח לכל האקשן הזה. זה גם אומר שהגיע הזמן לעשות ולא לדבר. מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות שור, מאזניים, קשת וגדי.

זוית קשה נוספת - עימות בין הערס השכונתי לראש המאפיה

כוכב מרס ממשיך לנוע בהילוך אחורי מול כוכב פלוטו, והוא עושה זאת ל א ט מאוד, כמו בכל הילוך אחורי. זו זוית קשה, שמביאה איתה עימותים על כל צעד ושעל, תאונות דרכים מיותרות, נהיגה לא זהירה, עימותים וריבים בגלל שטויות, אלימות שכונתית ופה ושם גם אירוע אלים, שעלול להקפיץ לנו את הפיוזים. חשוב להיזהר בתגובות שלנו ולזכור שדברים עכשיו יוצאים בקלות מפרופורציות, עם כל הבלגן שיש בשמים.

מרס הערס הוא הבריון השכונתי שמנופף בידיים מול כל אחד ופלוטו הכוחני הוא הדון של המאפיה שבמקרה נכנס לשכונה עם המכונית הנוצצת שלו. השניים עומדים זה מול זה ולא ברור מי מהם ישלוף ראשון. מה שכן ברור הוא שכולנו מפסידים עכשיו לא מעט פיס אוף מיינד ומתחים לא קטנים מתרוצצים להם באוויר, ביחד עם שילוב של בלוטות אדרנלין חופשיות, קוקטייל קטלני למדי. מה עושים? איך נזהרים מגל העוינות הזה שמסתובב כאן? פשוט מודעות: להיות מודעים לכל תגובה שלנו ובמקביל גם לשדר רוגע וביטחון, שתי מלים שאלימות לא הולכת ביחד איתן. זה הזמן להקרין ביטחון אישי ובעיקר לשים את הדגש על כל מה שקשור לחיוכים מרגיעים, מלים שקטות ושקט פנימי. מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזוית הזו? מזלות טלה, עקרב, תאומים וקשת.

המעבר החיובי של השבוע

המעבר החיובי של השבוע הוא ללא ספק מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת שלנו, ממזל גדי למזל דלי. חודש שלם שהה מרקורי במזל גדי והתקשורת שלנו לא הייתה במיטבה. הרבה ביקורתיות הייתה באוויר ואיכשהו הגישה הכללית - גם בשיחות בין אנשים - הייתה בעיקר פסימית, סקפטית משהו, גם לגבי סוף השנה וגם לגבי החיים בכלל. אבל מהשבוע הגישה הזו הופכת לאופטימית יותר. מרקורי עובר למזל דלי והפרופורציות חוזרות. מזל דלי עוסק בעיקר בתקשורת החברתית שלנו ובמעגלים החברתיים שפיתחנו ושאליהם אנחנו שייכים. מי באמת אוהב אותנו מבין החברים שלנו? מי מהחברים שלנו כבר לא רלוונטי ואפשר למחוק אותו מהסלולרי? ואיזה חברים חדשים רכשנו? ובכלל, איך חוזרים שוב להתיידד עם העולם, שהקשה עלינו לא מעט בשבועות האחרונים? ומה עושים כדי שהחיוך יחזור והטלפון יצלצל שוב כמו פעם?

כן, מרקורי במזל דלי הוא ללא ספק ידידותי הרבה יותר למשתמש ולסביבה, מחזיר אותנו לתחושה שבגדול העולם הוא בכל זאת קהילה גדולה ופה ושם גם אוהבת, בעיקר אם נשכיל לשדר את הקודים הנכונים, להגדיל את החיוכים ולומר את מלות המפתח שיפתחו את הלבבות שמולנו. אם ננסה, זה בהחלט יצליח, כבר מאמצע השבוע הזה והלאה.

מי בעיקר יושפע ממעברו זה של מרקורי? מזלות תאומים, בתולה, דלי ואריה.

ומה צפוי לשאר המזלות?

טלה – המתחים ממשיכים לרדת. זמן טוב להשקיע יותר בקריירה ובשדרוג התדמית שלכם.

שור – שבוע לא קל עובר על כוחותינו, שמצריך צורך בארגון ומשתפר בהמשך השבוע.

תאומים – מרקורי במזל דלי מביא איתו קלילות וראיה אופטימית. נצלו אותן.

סרטן – השמש ויופיטר במזל גדי, מכריחים אתכם להשקיע בזוגיות ובקשרים קרובים. אל תחפפו!

אריה – שבוע תובעני ולא קל, אבל בהמשכו מצפה לכם תקשורת מצוינת בקשרים הקרובים בחייכם ובחיי הזוגיות שלכם.

בתולה – כוכב סטורן ממשיך להקשות, אבל אתם מתחילים להתרגל. מעבר מרקורי לדלי ידגיש את התחום המקצועי.

מאזניים – שבוע פסימי אך מעשי מאוד, שעשוי להניב תוצאות למי שיצליח להיצמד לעובדות, בלי להיסחף רגשית.

עקרב – ונוס במזל קשת הופכת אתכם לבזבזנים במיוחד ומכריחה אתכם לשמור על מסגרת הוצאות.

קשת – ימים יפים עוברים על כוחותינו, בכל מה שקשור לרגשות ולמערכות יחסים. אל תאבדו את הראש.

גדי – מעבר ליום ההולדת שהיה או שיהיה, הגיע הזמן לבדוק אופקים חדשים.

דלי – מרקורי שעובר השבוע למזל שלכם, הופך אתכם לאינטליגנטיים ותקשורתיים. אז, קדימה, דברו על זה!

דגים – ונוס במזל קשת עוזרת לכם לשפר הופעה ולשדרג תדמית. זמן מצוין להראות לעולם מה אתם שווים.

בקיצור... שבוע טוף!
יאיר טריבלסקי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully