כדורעף: מ.ס. עילבון מצאה ניצחון ראשון

הקבוצה שלא ניצחה בשבעת משחקיה הראשונים, גברה 2:3 על עירוני בת ים. ניצחונות גם למכבי תל אביב ומטה אשר, הוד השרון טיילה

מערכת וואלה!

המחזור השמיני הגיע לליגה בכדורעף, ובשעה טובה זכינו לראות ניצחון ליגה ראשון למ.ס. עילבון, כשניצחה 2:3 את עירוני בת ים. פרט למשחק הזה, עדיין קיים סטטוס קוו בצמרת, לאחר ניצחונות למכבי תל אביב 0:3 על א.ס. רמת השרון, ומטה אשר שניצחה 1:3 את רעננה.

אחרי 7 משחקים ללא ניצחון, הערב חגגו בעילבון ניצחון ליגה ראשון על עירוני בת ים. שעה אחת וארבעים דקות, נמשך המותחן שהתחיל בניצחון 25:23 לבת ים במערכה הראשונה. עילבון החזירה עם 25:27 במערכה השנייה. הנדנדה נמשכה בשלישית עם 25:21 לבת ים. במערכה הרביעית עילבון שנתמכה ב-400 צופים רעשניים השיגה ניצחון 20:25 והובילה את המשחק למערכה חמישית מכרעת. עוסמאן פארש נתן הערב הצגה שהובילה את עילבון לניצחון 10:15 במערכה החמישית ו-2:3 במשחק כולו.

המוליכה מכבי תל אביב ארחה א.ס. רמת השרון ולא נתקלה בקשיים מיוחדים בדרך לניצחון 0:3 שהושג בתוך 49 דקות של משחק. 15:25, 17:25 ו-20:25 היו התוצאות במערכות, במשחק הצטיין שון פייגה לעייני 150 צופים בהדר יוסף.

הפועל מטה אשר, שצמודה בטבלה לתל אביב, נאלצה להזיע קצת יותר במשחק החוץ ברעננה. הפתיחה היתה שייכת למקומיים שניצחו את המערכה הראשונה – 24:26. במהלך המערכה השנייה הורחק עידו כהן בכרטיס אדום אחרי שאמר דברים מיותרים לשופט. צ'ינו גונזלס הארגנטיני עבר מתפקיד המנחית לתפקיד המוסר במקום כהן והוביל את מטה אשר לניצחון במערכה 27:25 ול-1:1 במשחק. כהן חזר למערכה השלישית והוביל את מטה אשר לניצחון 25:17 ו-25:18 בשתי המערכות הנוספות, בדרך לניצחון 3:1 במשחק כולו.

הדאבליסטית מכבי הוד השרון שמרה על המקום השלישי בליגה, והערב היא חלפה על פני הפועל המעפיל בניצחון 0:3 (19:25, 19:25 ,18:25). מאור נוטקביץ' היה הבולט במשחק שנערך לעייני 200 צופים בהוד השרון. גם הרביעית בטבלה, עירני קריית אתא לא נתקלה בקשיים מיוחדים הערב בדרך לניצחון 0:3 על הפועל כפר סבא. 150 צופים ראו שוב את אנטון גוטקין בערב משובח מוביל את אתא לשלוש מערכות קלות, 17:25, 20:25, 18:25.

כמו כן, השבוע התקיימה הגרלת משחקי גביע המדינה בכדורעף. משחקי שמינית הגמר יערכו בתאריך 8.12.2007. המשחקים יערכו בשיטת המפסיד יוצא:

מכבי עירוני חדרה – מ.ס. עילבון
מ.ס. רמת אפעל – הפועל כפר סבא
הפועל מטה אשר – עולה לשלב הבא
מכבי תל אביב – מ.ס. רמת השרון
א.ס.א באר שבע - הפועל המעפיל עמק חפר
הפועל בקעת בית שאן – עירוני בת ים
הפועל עירוני קרית אתא – מכבי ארזים רעננה
מכבי הוד השרון – עולה לשלב הבא

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully