פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

      יול"ב: ניצחונות לדרוקר ולאפיק ניסים

      קאזאן, שתגיע למלחה בשבוע הבא, לא נראית בכושר, והפסידה לשטרסבורג 66:78. דרוקר ואוסטנד הפתיעו את דינמו מוסקבה 83:89

      מלבד שני ההפסדים הישראליים הערב (שלישי) בגביע יול"ב, של הפועל ירושלים לדן בוס, ושל גליל עליון לדינמו מוסקבה אזורית, נרשמו מספר הישגים בכחול לבן. אפיק ניסים ושטרסבורג ניצחו את קאזאן, שרון דרוקר ואוסטנד גברו בניצחון גדול על דינמו מוסקבה בבלגיה, ואילו מולי קצורין הפסיד עם נימברוק לקלימאמיו בולוניה.

      בבית 9, של הפועל ירושלים, אפיק ניסים ושטרסבורג גברו על קאזאן, 66:78 בצרפת. ברנרד קינג הוביל את הצרפתים עם 17, אפיק ניסים 11. לקאזאן, שתגיע במחזור הבא למלחה, קלע טאריק קירקסיי 13. עוד בבית 9, זאדאר גברה על זאגורזלץ, 74:85. לזאדאר: קורי ברואר 22, טודור גצ'בסקי 21. לזאגורזלץ: דויד לוגן 21, תומאס קלטי 16.

      במשחק המקביל בבית 5 של גליל, ניצחה גמונדן את פרייבורג 71:85. האוסטרים פתחו את המחצית השניה בריצת 0:11 ולמעשה סגרו את המשחק. מתיאס מאייר ואיאן בוילן הובילו את גמונדן עם 16 נקודות כל אחד. מרקוס לפרייבורג: מרקוס סלון 17, פסקל דויד 14. אנטוורפן, שתגיע לכפר בלום במחזור הבא, הפסידה הערב לבודצ'נוסט, 76:79. את בודצ'נוסט הובילו ולאדימיר מיקוב, ודרגולוביץ' 17 כל אחד. לאנטוורפן: ברנדון גיי 25, ריאן סירס 23.

      שרון דרוקר ואוסטנד הפתיעו הערב, כשניצחו את דינמו מוסקבה החזקה בבית, 83:89. ג'רי גרין הוליך את הבלגים עם 19, וכריס מקריי קלע 18 למנצחים. לדינמו: טרביס הנסן 27, הנרי דומרקנט 25. במחזור הבא תתמודד אוסטנד נגד קלימאמיו בולוניה. נימברוק של המאמן הישראלי, מולי קצורין, הפסידה לקלימאמיו בולוניה באיטליה, 71:82. את בולוניה הוביל מיודענו, הוראס ג'נקינס, עם 26 נקודות. לנימברוק: סוקולובסקי 16, רדיסלב רנסיק 12. במחזור הבא תתמודד נימברוק מול פנלינוס, שהפסידה הערב לכוכב האדום בלגרד, 69:79.

      תוצאות נוספות:
      אקדמיק סופיה - ארטלנד 65:109
      מאריפול - חימקי מוסקבה 93:88
      טלקום אנקרה - בוסנה סראייבו 82:95
      הכוכב האדום בלגרד - פאנלינוס 69:79
      פאניוניוס - שלאסק ורוצלאב 61:72
      בשיקטאש - קלן 60:79
      פרנקפורט - ולוצלאבק 67:65
      אלבה ברלין - שיאולאי 70:85
      נאנסי - ולנסיה 86:81
      שרלרואה - אסשופט 58:64
      הנזבשט קפיטלס - גלטסראיי 93:60
      גילדפורד היט - חובנטוד בדאלונה 95:61
      וילרבאן - קלאב טאלין 95:91
      פו אורטז - בנטון טרביזו 84:89
      ג'ירונה - ורסאץ 61:87
      גראן קנאריה - לודוויגסבורג 73:89
      שאלון - ז'לז'ניק בלגרד 79:96