הותר לפרסום, כי סוכל פיגוע התאבדות שתוכנן להתבצע בבאר שבע בימים הקרובים. בקול ישראל דווח, כי מחבל מרצועת עזה, חגור בחגורת נפץ, חדר לישראל דרך הגבול עם מצרים. הוא נעצר על ידי המשטרה זמן קצר לאחר שהסתנן, ונלקח לחקירה בשב"כ.
המחבל הוא בנו של פעיל חמאס ברפיח. בחקירתו סיפר שנשלח על ידי ועדות ההתנגדות העממית לבצע פיגוע במקום הומה אדם בבאר שבע.
בתוך כך, סגר מלא הוטל על רצועת עזה ועל הגדה המערבית לקראת ראש השנה והוא ימשך לפחות עד צאת החג, לאחר ההערכת מצב במערכת הביטחון. מצה"ל נמסר כי בימי החג תורשה כניסה של פלסטינים לישראל רק במקרים הומניטרים.
המשטרה העלתה את הכוננות בכל רחבי הארץ. בידי מערכת הביטחון עשרות התרעות על פיגועים, רובן כלליות. אלפי שוטרים ומתנדבים יוצבו במרכזי הערים סמוך למרכזי בילוי ונופש ובתי כנסת.
הותר לפרסום: סוכל פיגוע בבאר שבע
12.9.2007 / 13:19