עיכובים של שעה נרשמים הלילה בפריקת והעמסת המטענים ב[[נמל התעופה בן גוריון]]. בועד העובדים בנמל טוענים כי העיכובים נגרמים בשל עומס עבודה הנובע ממחסור בכוח אדם. לעומתם, בהנהלת רשות שדות התעופה מאשימים את העובדים בהאטה מכוונת של העבודה.
העובדים בנתב"ג מתלוננים כבר זמן רב על מחסור בכוח אדם. רק בשבוע שעבר, ביום העמוס ביותר השנה, נרשמו עיכובים של כשלוש שעות בממוצע בעבודת הסבלים במקום.
בוועד העובדים דוחים את טענות ההנהלה. לדבריהם, "יש לחץ כתוצאה מכך שיש עומס גדול בטיסות ואין מספיק כוח אדם". בוועד מפנים אצבע מאשימה לעבר הנהלת רשות שדות התעופה ש"לא התכוננה כראוי לעומס הטיסות הצפוי".
בתוך כך, עובדי רשות התעופה האזרחית הודיעו כי ייפתחו היום בשביתה. בגלי צה"ל דווח, כי העובדים מוחים על הרפורמה הצפויה ברשות. השביתה תוביל לשיבושים בטיסות הצ'ארטר.
שוב: עיכובים בעבודה בנתב"ג
גידי ויניש
27.8.2007 / 0:01