בני זוג מערד, בשנות ה-30 לחייהם, נפלו ממרפסת ביתם בקומה השלישית, כנראה בזמן שהיו בגילופין. בקול ישראל דווח, כי צוות מגן דוד אדום פינה אותם במצב בינוני לבית החולים סורוקה בבאר שבע.
זוג נפל ממרפסת בית בערד
13.8.2007 / 0:07
13.8.2007 / 0:07
בני זוג מערד, בשנות ה-30 לחייהם, נפלו ממרפסת ביתם בקומה השלישית, כנראה בזמן שהיו בגילופין. בקול ישראל דווח, כי צוות מגן דוד אדום פינה אותם במצב בינוני לבית החולים סורוקה בבאר שבע.