בשעה 05:00 לפנות בוקר נפתחה לתנועת כלי רכב דרך 9 שבכניסה לירושלים. הכביש היוצא ממוצא, מקשר את הבאים לעיר עם חלקו הצפוני של כביש בגין, ואמור לנקז אליו כמחצית מנפח התנועה בכניסה לירושלים. בקול ישראל דווח כי עלות סלילת הדרך מוערכת בכחצי מיליארד שקלים.
דרך 9 נפתחה לתנועה לאחר עיכוב של יותר מחודשיים, שנגרם מכיוון שהחברה המבצעת לא השלימה עבודות של שיקום נופי שעליהן התחייבה. מנהל החברה יחיאל לוי אמר כי "העבודות יבוצעו בחודשים הקרובים".
וכמה תתזמנו הבוקר בכניסה לירושלים?
25.7.2007 / 5:02