סבב התיקים שתוכנן בממשלה נדחה. לאחר שכמה שרים ציפו לכך שיקבלו הודעה הערב על המינויים החדשים, הם קיבלו הודעה שהסבב אכן יסתיים הערב אבל ההודעה תדחה למחר. כך דווח בגלי צה"ל.
סבב התיקים אמור היה להיות מאושר בסוף השבוע שעבר. הדחייה הערב נגרמה ככל הנראה בגלל נסיונו של [[חיים רמון]] להשיג סמכויות מוגדרות. רמון נקרא ללשכת ראש הממשלה, שם מנסים לפייס אותו.
שר הפנים רוני בר-און הוא המנצח הגדול במרוץ על תיק האוצר. רמון אמור לקבל את התואר "המשנה לראש הממשלה", וישוב לשולחן הממשלה כשר ללא תיק. בערוץ 2 דווח, כי את בר-און יחליף במשרד הפנים השר זאב בוים. את מקומו במשרד הקליטה ימלא יעקב אדרי. חברת הכנסת רוחמה אברהם תהיה שרה בלי תיק, או שתקבל את התיק לפיתוח הגליל והנגב אם רמון יסרב לקבלו.
נדחה סבב התיקים בממשלה
3.7.2007 / 20:15