יושב ראש הכנסת לשעבר [[דן תיכון]] הובהל אחר הצהרים לבית החולים [[הדסה עין כרם]] בירושלים, לאחר שהתעלף - במהלך דיון בכנסת על קיצוץ בהטבות ליושבי ראש כנסת לשעבר.
רגע לפני שחש ברע אמר תיכון כי "מהלכים עלינו אימים כל החיים". עוד הוסיף: "קצבה ופנסיה טיבם שהם לכל החיים". כנראה שיושב הראש לשעבר מטעם הליכוד, לקח את הדברים ללב קצת יותר מדי, ופונה לבית החולים. כעת, דווח כי הכרתו שבה אליו ומצבו יציב.
על פי עיקרי ההצעה שהובאה בדיון, יוגבלו הזכאויות כמו גם הוצאותיהם הכספיות של יושבי הראש לשעבר. משיחלים תיכון, הוא יוכל להתנחם בסיכום לפיו רכב השרד ישאר בחזקתם של יושבי הראש לשעבר.
תיכון אינו האדם הראשון שחש ברע היום מבית הנבחרים: חבר הכנסת זבולון אורלב (מפד"ל), יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, אושפז לבדיקות לאחר שחש בחזהו. בעקבות זאת, נדחה הדיון שאמור היה להתקיים הבוקר, בהשתתפות ראש הממשלה אהוד אולמרט, בעניין דו"ח מבקר המדינה בפרשת מרכז ההשקעות.
הכנסת מציגה: מסדר פצועים
2.7.2007 / 16:25