מרילין מנסון אולי פופולארי בקרב חובבי הרוק, אבל בקתדרלה בעיר קלן שבגרמניה, החליטו כי האודם על שפתיו של הרוקר האמריקאי אינו הולם את קדושת המקום וסילקן אותו ממתחם הקתדרלה.
מנסון, הידוע בלבושו הפרובוקטיבי, מוקע על ידי רבים בחוגים הקתוליים בשל התכנים הבוטים המופיעים במוזיקה שלו. ארגונים דתיים בארצות הברית אף האשימו את כוכב הרוק בן ה-38 בסגידה לשטן.
מנסון, מסתבר, לא מסתפק רק במוזיקה ולאחרונה החל לעסוק בציור. הוא הגיע לקלן כדי לבקר בתערוכה שבה הוצגו 33 מיצירותיו, ובהן ציור של אדולף היטלר בבגדי אישה. למרות התקרית הלא כל כך נעימה בקתדרלה, חיבתו לגרמניה לא נפגעה. לדבריו, הוא הושפע רבות מהתרבות הגרמנית בעת שצייר את יצירותיו.
מרילין מנסון לא רצוי בקתדרלה
1.7.2007 / 6:54