מעשה אחד טוב ביום

מי מרעיל את הכלבים בטבעון?

עמותת אהב"ה מבקשת את עזרת הציבור באיתור מרעיל סדרתי הפועל בקריית טבעון, ומשתמש בפתיונות מלאים רעל שגורם למוות בייסורים

07/06/2007

לפחות 40 חתולים וכלבים הורעלו בשבועיים האחרונים בקריית טבעון, על ידי אדם הנוהג להיכנס לחצרות הבתים ולהשאיר שם פתיונות המכילים כמויות גדולות של זרחן אורגני.

עמותת אהב"ה להצלת בעלי חיים הגישה מספר תלונות למשטרה אך בעמותה טוענים כי "המשטרה אינה עושה דבר", ומנסים לפעול ללכידת המרעיל.

בשבוע שעבר המרעיל זרק פתיון לשלג, כלבה בת 11. הפתיון הכיל כמויות אדירות של זרחן אורגני, ושלג מתה בייסורים למול עיני ילד מהמשפחה שגידלה אותה, לאחר שהווטרינר לא הצליח להציל אותה.

ביום שישי, בזמן שמתנדבת עמותת אהב"ה עוכבה בתחנת המשטרה בקריית טבעון כשלוש שעות במטרה להגיש תלונה, הורעל חתול בחצר ביתה של המתנדבת. כשחזרה לביתה סיפר לה שכן שראה את החתול מתפתל בייסורים במשך כשעתיים. למחרת הורעל גור חתולים והושאר בקופסת קרטון על יד בית בקריית טבעון, וחתול נוסף המטופל בידי מתנדבת אחרת של העמותה הורעל גם הוא.

בעמותה טוענים גם שתושבי טבעון מתחילים לחשוש לחייהם. "לפני חודש תפסו בפתח תקווה את הפסיכופט שרצח מאות חתולים ואז גם רצח ארבעה אנשים. אנחנו מפחדים לחיים של הילדים שלנו ולחיים שלנו, בנוסף לחשש שלנו למצוא את בעלי החיים האהובים שלנו גוססים".

מפקד תחנת זבולון עסאם ג'מאל, אמר לוואלה! חדשות, כי "רק השבוע הוגשה התלונה על ידי יו"ר עמותת אהב"ה, והעניין נבדק. מי שרוצה להתלונן - מוזמן".

טוב לדעת (מקודם)

לנצח את הכאב בלי חשש: בי-קיור לייזר במבצע התנסות חסר תקדים

מוגש מטעם בי קיור לייזר

יכולים לעזור?

עמותת אהב"ה מבקשת סיוע של מתנדבים, שיסכימו לעבור מבית לבית בקריית טבעון כדי לתשאל את התושבים אם ראו דבר מה שיכול לקדם את החקירה, וכן עזרה של חוקר פרטי או תרומות למימון חוקר כזה, על מנת לתפוס את המרעיל.

מוקד עמותת אהב"ה: 099588833, יפעל היום עד 10 בערב וגם בשישי ובשבת.

ניתן לפנות גם במייל: animalsavers@gmail.com

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully