הפריימריז בעבודה - סיבוב שני

סקרים סותרים: אילון וברק צמודים

אחוז ההצבעה הגבוה, שעמד על 58%, עשוי לעזור למועמדים המובילים, אילון וברק. סקרים ראשונים: אילון עובר את 40 האחוזים

28/05/2007

313 הקלפיות בבחירות לראשות מפלגת העבודה נסגרו הערב בשעה 21:00. אחוז ההצבעה עמד על כ-58% מתוך 103,498 מתפקדי העבודה. על פי ההערכות, אחוז ההצבעה הגבוה יסייע ל[[עמי אילון]] ו[[אהוד ברק]], המועמדים המובילים. אם יזכה אחד מהם ביותר מ-40% מהקולות, הוא יזכה כבר בסיבוב הראשון ולא יערך סיבוב שני.

על פי סקרים מוקדמים עמי אילון מתקרב לרף 40 האחוזים. בערוץ 10 דווח כי אילון התקשר לתומכיו ועודד אותם לצאת לקלפיות בעוד פעיליו שלחו אס.אם.אסים, בנסיון לעבור את הרף. ערוץ 1 דיווח, כי המועמד המוביל הוא אהוד ברק עם 38%.

התוצאות הראשוניות צפויות להתפרסם בשעה 22:30. התוצאות הסופיות יתפרסמו רק לפנות בוקר.

עוד בוואלה!

הקוסמטיקאית של הסלבס עם 5 טיפים מנצחים לאנטי אייג'ינג

בשיתוף קליניק

היום של ברק, אילון ופרץ

הצבעתו של שר הביטחון [[עמיר פרץ]] נתקלה הבוקר בדרמה, שהיא למרבה הצער שגרתית בשבועות האחרונים. בעת שהצביע בקלפי בשדרות נשמעה אזעקת ”צבע אדום”, בעקבות ירי קסאם. מאבטחיו של פרץ פינו אותו למקום סגור.

אהוד ברק, המועמד לראשות מפלגת העבודה, פתח את יומו בכפר סבא, שם הצביע במועדון גימלאים. משם המשיך לסניפי המפלגה ברעננה, בגבעתיים ואז בירושלים.

המועמד אילון החל את בוקר הבחירות בהצבעה יחד עם רעייתו ביישוב גבע כרמל. משם הוא המשיך לסיור קלפיות בחיפה, ולאחר מכן התלווה לאביו בן ה-89 שהצביע אף הוא. אילון אמר כי הוא מאוד מרוצה מאחוזי ההצבעה הגבוהים, וכי הוא מקווה להמשך במגמה זו. בנוסף, הוא הדגיש כי השלב החשוב באמת הוא בבוקר שאחרי הבחירות, אז על כולם לשלב כוחות להגדרתו, על מנת להחזיר את מפלגת העבודה לשלטון.

(ליומם של התמודדים - ראו קישור מצורף)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully