שוטר מג"ב נפצע באורח בינוני בתאונת דרכים סמוך לשקמה שעל גבול מצרים לאחר שהג'יפ שבו נהג התהפך. בקול ישראל דווח, כי הוא פונה במסוק של צה"ל לבית החולים סורוקה בבאר שבע.
שוטר מג"ב נפצע בינוני בתאונה סמוך לגבול מצרים
26.3.2007 / 20:02
26.3.2007 / 20:02
שוטר מג"ב נפצע באורח בינוני בתאונת דרכים סמוך לשקמה שעל גבול מצרים לאחר שהג'יפ שבו נהג התהפך. בקול ישראל דווח, כי הוא פונה במסוק של צה"ל לבית החולים סורוקה בבאר שבע.