שר הפנים רוני בר-און (קדימה) מקורבו של ראש הממשלה אולמרט אמר הבוקר, כי "ראש הממשלה זכאי ליחס מיוחד ממבקר המדינה, והוא התחייב להופיע בפניו אם תשובותיו הכתובות לא תהיינה מובנות". בגלי צה"ל דווח, כי השר בר-און רמז שאכן, ענייני אגו מנעו בסופו של דבר מראש הממשלה להופיע בפני המבקר. "גם אם זה פרסטיז'יה זה ראוי בעיני. לא מזמינים ראש ממשלה מרגע לרגע בסוג כזה של שימוע".
בר-און: רה"מ ראוי ליחס מיוחד ממבקר המדינה
5.3.2007 / 8:52