וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מאדאם מוושינגטון מאיימת לחשוף לקוחות

סוכנויות הידיעות

4.3.2007 / 16:17

זאת כדי לממן את ההוצאות המשפטיות בתביעה שהגישו נגדה רשויות המס בגין הלבנת כספים. גבעת הקפיטול כמרקחה

אישה שהפעילה שירות ליווי בעיר וושינגטון, מאיימת למכור את הרשימה של עשרת אלפים לקוחותיה בבירה האמריקאית, כדי לממן את הוצאות המשפט שמנהלות נגדה רשויות המס בארצות הברית. כך דיווח העיתון "וושינגטון פוסט".

בכתב אישום נגד דבורה פלפריי בת ה-50, אשר הוגש בשבוע שעבר, נטען כי החל משנת 1993, העסיקה 132 נשים בשנות ה-20 לחייהן בשירותי ליווי שהניבו לה הכנסות של כשני מיליון דולר. סעיפי האישום נגדה מגוונים, החל מקשירת קשר להלבנת כספים וכלה באישומים לפי חוקי הפשע המאורגן.

הודעת פלפריי, הכופרת באישומים נגדה, כי תמכור את רשימת מספרי הטלפון של לקוחותיה, באה לאחר שבחודש אוקטובר עיקלו רשויות החוק נכסי נדל"ן, מניות ומזומנים בסך 1.5 מיליון דולר שהיו ברשותה.

"גב' פלפריי דוחה בנחרצות את טענות הממשלה כי נהגה באופן בלתי חוקי", נכתב באתר האינטרנט של צוות ההגנה שלה במשפט, הכולל גם בקשה לסייע במימון הוצאות המשפט. "למרבה הצער ידרשו כספים כדי להתמודד עם אי הצדק הנוכחי", נכתב, ועקב כך "נשקלת אפשרות" למכור את רשומות הטלפונים של לקוחותיה של פלפריי החל משנת 1993, ובכלל זה מספרי הטלפונים של כ-10 אלף לקוחות באזור וושיגנטון.

"פשוט אינני יכולה להדגיש את התוצאות האיומות, והבלתי הכרחיות, של המשפט, במידה שהוא יימשך", כתבה פלפריי באי מייל ששלחה לתביעה במשפט מוקדם יותר השנה. "התקשורת בוודאי תחגוג, ואני יכולה לומר באופן חד משמעי כי המצב שייגרם עקב כך יהיה בלתי נעים ביותר", כתבה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully