עיריית חיפה תחל מהבוקר ליישם את החוק למניעת עישון בקניונים. בקול ישראל דווח, כי החוק ייושם תחילה בקניונים ובבתי חולים, ולאחר מכן בבתי המשפט ובתחנה המרכזית בעיר. ראש עיריית חיפה יונה יהב, אמר כי בכוונתו למנוע את העישון הכפוי. בעלי עסקים שלא יציבו שלטים האוסרים על עישון יקנסו ב-630 שקלים. הקנס שיוטל על אלו שיתפסו מעשנים במקומות ציבוריים יעמוד על 310 שקלים.
מהבוקר: חיפה תיישם חוק איסור עישון בקניונים
1.2.2007 / 2:51