וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מצב כוכבי השבוע

יאיר טריבלסקי

3.11.2006 / 8:27

הוא מסית ומדיח, ערמומי וחלקלק - יאיר טריבלסקי יודע שנפטון הוא כוכב בעייתי, אבל אם תצרכו אותו במידה, הוא יכול לעשות לכם טוב

הכוכב המרכזי בשמים השבוע הוא נפטון. כן, אותו מסית ומדיח חלקלק, היצור הערמומי הזה שמביא איתו מצבי רוח משתנים ולא יציבים, בצד אופוריה נפלאה שגורמת להרגיש שאפשר לעשות הכל, ועשר דקות אחרי – שוב שינוי ושקיעה בצידו. נפטון הוא כוכב בעייתי, לכל הדעות, אבל כמו אלכוהול – אם שותים אותו במידה, הוא עשוי לשפר את מצב הרוח, בלי ההאנג אובר של לאחר מכן. תלוי בכם.

מקבץ כוכבים במזל עקרב, שהשבוע מגיע לחמישה (!) כוכבים – שמש, ונוס, מרס, יופיטר ומרקורי בהילוך אחורי – ביחד עם מעורבותו של נפטון באופן גורף כל כך בשמים, מביאים איתם שבוע רגשי, רגשני, וחסר פרופורציות לחלוטין. כן, הכל רגשי עכשיו, ומקשה מאוד לראות דברים כהווייתם, להתמודד עם העובדות באופן לא אישי, ואפילו לנסות להיות אובייקטיבים. מי בעיקר יושפע מהמיקום הזה? מזלות עקרב, שור, מאזניים, תאומים, בתולה, ואריה. חשוב פשוט שלא להגזים בפעילות, ולהגדיר מטרות בצורה מדויקת, כדי שלא לטבוע בגל האקשן.

הזוויות הקשות של השבוע – זוויות פעולה מרגיזות שיוצר נפטון לפי הסדר, עם הכוכבים מרקורי, ונוס ובסוף השבוע גם עם השמש, זוויות שעלולות להביא איתן מעורבות רגשית גבוהה במיוחד, בכל מה שאנחנו עושים השבוע, אבל במקביל גם לשבש את ההרמוניה הרגילה שלנו, במצבי רוח מוזרים ההולכים ובאים, ועם הרבה חוסר יציבות, ומקום להישען עליו. כן, אלה ימים לא קלים, ואותה מעורבות רגשית שדיברתי עליה, עלולה לדכדך מעט מצד אחד (יש שיטענו שזו ההתחלה האמיתית של החורף) ולמסמס הישגים רעיונות ויזמות מעשיים, במבול הרגש. ואכן, מפלס הרגשות עולה השבוע בהדרגה, ואיתם גם השינויים המהירים במצב הצבירה הרגשי.

עצוב או עגום? שמח או מתגעגע? ובעצם.. מתגעגע למה? זהו זמנם של אותם כיסופים מוזרים שרק הלב יודע לאן הם הולכים, ולפעמים גם לו אין באמת קצה כיוון. הכל בפנים, לטוב ולרע, ובכל מקרה – למעניין. מי בעיקר יושפע מהמיקום הזה? מזלות רבים: דגים, שור, מאזניים, בתולה, תאומים ואריה.

אז מה עושים עם הרגש, הג'אז, והערפל הזה שמול העיניים? מחליטים שמילים כמו היגיון, רציונל ועובדות, הן המילים החשובות של השבוע, ולא משפטים שנגמרים בשלוש נקודות כמו התאהבתי... שברתי... שקעתי... ועוד ועוד. הרגש חזק, אבל אל תתנו לו לשלוט, כי אז כל שינוי קטן, ישנה את התמונה כולה. חשוב לזרום עם מה שקורה, להרים טלפונים ולא להישאר בבית, ובעיקר – לתת לאהבה להיות הפקטור המרכזי עכשיו, ורק לעשות את זה בעיניים פקוחות ובשקיפות מלאה, אם יש בכלל מילה כזו בעולמו של נפטון - המטשטש והמערפל האולטימטיבי.

ועד שנדע, עד שנבין שלפעמים דרך הערפל הרגשני הזה, אפשר לראות לפעמים בצורה ברורה וחדה, יותר מאשר ביום בהיר מעל חוף שרתון, עם שלושה מצילים בפול אקשן –

שבוע טוף!

יאיר טריבלסקי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully