גבר בן 30 נמצא ירוי לפני זמן קצר (שני) בבניין מגורים ברחוב יוספטל בבת ים. פרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית חולים וולפסון כשמצבו מוגדר קשה והוא סובל מפצעים בבטן ובאגן. המשטרה חושדת שמדובר בסכסוך בין שכנים.
גבר בן 30 נמצא ירוי לפני זמן קצר (שני) בבניין מגורים ברחוב יוספטל בבת ים. פרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית חולים וולפסון כשמצבו מוגדר קשה והוא סובל מפצעים בבטן ובאגן. המשטרה חושדת שמדובר בסכסוך בין שכנים.